SAMSUNG R350 GALAXY GEAR FIT

Garancia: 24 muaj
17.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

SAMSUNG R350 GALAXY GEAR FIT
Marka

Detaje

Njoftime të lidhura

Samsung Gear Fit ju njofton në mënyrë të menjëhershme kur ju vijnë e-mail, SMS, thirrje hyrëse dhe njoftime nga aplikacionet.

Ndërveprim i thjeshtë

Samsung Gear Fit ju lejon të kontrolloni me lehtësi funksionet themelore, të tilla si refuzimi i thirrjeve me mesazhe, përgjigje të shpejta për mesazhet dhe kontrollimin e alarmeve.

Motivues i personalizuar Fitness

Me sensorin e rrahjeve të zemrës, Samsung Gear Fit ju jep stërvitje në kohë reale për t’ju mbështetur dhe motivuar në mënyrë aktive për të arritur qëllimet tuaja të fitnesit.

Mbaheni gjithmonë në dorën tuaj

Ndjekja e aktivitetit Always-on të Samsung Gear Fit monitoron gjurmët e lëvizjeve tuaja gjatë gjithë ditës. Gjithashtu është përgatitur për çdo aventurë dhe ka mbrojtje ndaj pluhurit dhe ujit (IP67).

Përshtatshmëria me aplikacionet dhe pajisjet

Samsung Gear Fit është i përtshtatshëm me një numër smartphone-sh dhe tabletash Galaxy plus një sërë aplikacionesh të palëve të treta që ju mban të lidhur me pajisjet tuaja.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AC1791
Marka SAMSUNG
Perdorimi Ore
Sistemi qe lidhet No
Ngjyra E zeze
Funksionet shtese No
Heart rate No
Garancia normale 24
Ean Code 7900000123750
Te tjera N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni