Sale SAMSUNG R3600DAASEE Gear watch

SAMSUNG R3600DAASEE Gear watch

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 19.990 Lekë

Çmimi special 12.997 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

SAMSUNG R3600DAASEE Gear watch
Marka Samsung

Detaje

GPS Sports Band

Së fundmi, një aksesor për palestër me të cilin mund të vraponi, ndërsa telefoni juaj qëndron në shtëpi. GPS-i i ndërtuar gjurmon rrugën, distancën dhe shpejtësinë tuaj në kohë reale me saktësi dhe përkushtim, që të mund të shkoni sa më larg.

Monitoroni rrahjet e zemrës

Merrni sa më shumë nga çdo stërvitje me monitorimin shumë të saktë të rrahjeve të zemrës me Gear Fit2.

Ndjekje smart

Merrni llojin e duhur të statistikave menjëherë me ndjekjen automatike të aktivitetit. Nuk ka nevojë të tregoni Gear Fit2 tuaj nëse jeni duke ecur ose duke bërë biçikletë. Ajo thjesht e di.

Zgjidhni nga një listë e madhe dizajnesh

Aplikoni Watch Face për të shfaqur statistikat tuaja aktuale në një mënyrë më argëtuese.

Pajtueshmëri me shumë smartphone

Gear Fit2 punon me ju në çdo kilometër, në çdo rrahje zemre, në çdo hap të rrugës. Gjithashtu punon me një gamë të gjerë të telefonave smart.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AC2084
Marka SAMSUNG
Perdorimi Ore
Sistemi qe lidhet Android
Ngjyra E zeze
Funksionet shtese Bluetooth
Heart rate PO
Garancia normale 24
Ean Code 8806088391236
Te tjera N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni