ALCATEL 1054D Charcoal Grey

Garancia: 24 muaj
1.690 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

ALCATEL 1054D Charcoal Grey
Marka Alcatel

Anëtarësohu

16 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

I thjeshtë në përdorim

Alcatel 1054D është një nga telefonat më të lirë klasikë me butona. Alcatel 1054D ofron hapësirë për 2 karta SIM, ka kamera, Bluetooth dhe ështe i lehte në përdorim. Dizajni i tij siguron që të përshtatet mirë dhe mos të rrëshkasë nga dora.

Kamera për të kapur kujtimet tuaja

Alcatel 1054D ka një kamer 0.3MP për të kapur aventurat tuaja. Me kamerën e pasme të integruar, nuk do të humbisni asnjë moment. Gjithashtu ka aftësinë për të regjistruar video.

Ekran i qartë

Alcatel 1054D ka një ekran 1.8" me rezolucion 120x160px me 256.000 ngjyra dhe ikona të vendosura në mënyrë të thjeshtë për orientim të lehtë gjatë përdorimit të telefonit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TL2407
Marka ALCATEL
Lloji i rrjetit Dual SIM
Permasat (Gj x L x Th) No
Pesha (g) No
Madhesia e ekranit 128 x 160 pixels / 1.8"
Tipi i ekranit LCD
Memorja No
RAM No
Karta e memories Deri ne 32 GB
WLAN No
Bluetooth PO
USB No
Kamera VGA
Video PO
Kamera dytesore JO
Procesori No
Sistemi Operativ No
Versioni i OS JO
Radio PO
GPS No
Bateria Standby No
Bateria gjate bisedes No
Ngjyra E Zez%
SIM Dual sim
Bateria No
Garancia normale 24
Ean Code 7900000165934
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni