Sale ALCATEL 6055K IDOL 4 + VR Blac

ALCATEL 6055K IDOL 4 + VR Blac

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 22.997 Lekë

Çmimi special 17.997 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

ALCATEL 6055K IDOL 4 + VR Blac
Marka Alcatel

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Butoni BOOM – Përmirësim në çdo aspekt

Butoni BOOM përmirëson të gjitha veçoritë e telefonit duke filluar nga muzika, kamera e deri tek performanca e lojërave.

Përshtatshmëri e jashtëzakonshme

IDOL 4 + VR është i dyanshëm në 3 dimensione të ndryshme. Kapeni telefonin si të doni dhe ekrani i telefonit do t’ju përshtatet gjithmonë. Kthejeni atë nga cila anë të doni dhe altoparlantët e majtë dhe të djathtë do të shkëmbehen automatikisht. Ose rrotullojeni telefonin dhe tingulli do të jetë gjithmonë i lartë dhe i qartë.

Kapni çdo moment të bukur

Kamera e pasme 13MP për saktësi me të lartë të riprodhimit të çdo pikseli siguron foto me cilësi të lartë. Në të kundërt, kamera e përparme 8MP me një rezolucion të lartë, është me kënd të gjerë kështu që fotot “selfie” janë gjithmonë të qarta dhe askush nuk do të ngelet jashtë kornizës.

Shpërthim ngjyrash

Ngjyra të gjalla nga çdo kënd për të shijuar lojëra, video dhe detaje të tjera.

Zbuloni botën e re

IDOL 4 + VR vjen me lojëra të para instaluara 360°, video dhe imazhe dhe ka gjithçka që ju nevojitet për të zhytur veten në botën e realitetit virtual.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TL2224
Marka ALCATEL
Lloji i rrjetit 4G
Permasat (Gj x L x Th) 72.5 x 147 x 7.1
Pesha (g) 135
Madhesia e ekranit 5.2 Inch
Tipi i ekranit IPS LCD
Memorja 16 GB
RAM 2 GB
Karta e memories microSD
WLAN PO
Bluetooth PO
USB PO
Kamera 13 MP
Video [email protected]
Kamera dytesore 8 MP
Procesori OCTA-CORE
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 6.0.1
Radio PO
GPS PO
Bateria Standby Deri ne 520 ore (2G) / 520 ore (3G)
Bateria gjate bisedes 15 ore
Ngjyra E zeze
SIM Single Sim
Bateria 2610 mAh
Garancia normale 24
Ean Code 7900000145660
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni