ALCATEL GO PLAY (5.0")

Garancia: 24 muaj
12.997 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

ALCATEL GO PLAY (5.0")
Marka Alcatel

Anëtarësohu

129 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Bëni një zhytje!

Ditët ku ju shqetësoheshit nëse telefoni juaj laget, tashmë nuk janë problem. Tashmë ju mund të merni telefonin tuaj me vete në vaskë, në liqen apo edhe në lavaman kur lani enët!

Bëhuni pis

Jeta mund të jetë e çrregullt, por për GOPLAY nuk është problem. Është i papërshkueshëm nga pluhuri dhe hermetik pavarësisht pisllëqeve që mund t'ju rrethojnë, asgjë nuk hyn brenda.

Rezistent ndaj goditjeve

Marrja e goditjeve nuk njeh faza për këtë telefon. Nga rëniet e rastësishme në përplasjet epike, GOPLAY mund të marrë thjesht një tronditje.

Mos humbisni asgjë

Rijetoni çdo sekondë të çmendur në detaje të përsosura falë kamerës 8 MP. Dhe pa marrë parasysh se ku nata mund t’ju çojë, ju gjithmonë mund të kapni momentin me kamerën e përparme 5 MP.

Rregjistroni ekranin tuaj live

Me GO PLAY, mund të regjistroni atë që po ndodh në ekranin tuaj me video duke përdorur aplikacionin e ri Viewme. Mund të përfshini edhe reagimet tuaja me kamerën e përparme dhe ta shpërndani atë menjëherë në mediat sociale.

Bateri që zgjat

Me një bateri me kapacitet të lartë deri në 500 orë kohë standby, GOPLAY është gati të qëndrojë zgjuar nga darka në mëngjes, ashtu si ju.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TL2122
Marka ALCATEL
Lloji i rrjetit 4G
Permasat (Gj x L x Th) 73.3 x 143.3 x 9.2
Pesha (g) No
Madhesia e ekranit 5 Inch
Tipi i ekranit IPS
Memorja 8 GB
RAM 1 GB
Karta e memories microSD deri 32 GB
WLAN PO
Bluetooth PO
USB microUSB v2.0
Kamera 8 MP
Video [email protected]
Kamera dytesore 5 MP
Procesori QUAD-CORE
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS Android OS, V5.0
Radio PO
GPS PO
Bateria Standby Deri ne 500 ore (3G)
Bateria gjate bisedes 8 ore
Ngjyra E zeze / E kuqe
SIM Single Sim
Bateria 2500 mAh
Garancia normale 24
Ean Code 7900000137092
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni