ALCATEL 2008G Black

Garancia: 24 muaj
4.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

ALCATEL 2008G Black
Marka Alcatel

Anëtarësohu

44 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Praktik dhe i rehatshëm

Alcatel 2008G është praktik dhe i mbushur me karakteristika të dobishme. Dëgjoni muzikën tuaj të preferuar. Ju mund të vendosni dhe një kartë microSD në telefonin tuaj dhe të keni qindra këngë për të dëgjuar. Përveç kësaj, telefoni ka një radio FM të integruar kështu që nuk do ti humbisni hitet e reja. Alcatel 2008G është një telefon klasik me tastierë numerike. Është bërë në një madhësi shumë të rehatshme për t'u mbajtur në dorë prej 117 x 61.5 x 12.5 mm dhe peshon vetëm 90 gram.

Përdorim i lehtë

Preferoni lehtësinë e përdorimit, qëndrueshmëri të gjatë dhe kosto të ulët? Atëherë ju mund të merrni këtë telefon me madhësi të përshtatshme për xhepat tuaj të vegjël dhe për t'u mbajtur rehat në dorë gjatë përdorimit. Ekran i madh dhe një tastierë e rehatshme për të shkruajtur SMS. Krahasuar me smartphone-t modern, ky telefon ka butona që ju mundësojnë ta përdorni edhe pa patur një manual, dhe e fundit por jo më pak e rëndësishme, është se ka një bateri 1400mAh që zgjat për shumë ditë.

Jo vetëm për SMS dhe telefonata

Përdorni blicin e integruar kur jeni në një rrugë ku është errësirë. Sigurisht që do t’ju shërbejë edhe si një alarm i cili nuk do t’ju lejojë kurrë të harroni çfarë keni për të bërë.

Telefoni është i pajisur me një kamer 2MP që ju lejon të kapni çdo moment të rëndësishëm dhe çdo aventurë që do të keni. Me Bluetooth, ju mund të shpërndani fotografitë tuaja. Gjithashtu keni dhe një kalendar, alarm, makinë llogaritëse, rregjistrues zëri dhe shumë më tepër se kaq.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TL2409
Marka ALCATEL
Lloji i rrjetit GSM
Permasat (Gj x L x Th) 61.5 x 117 x 12.5
Pesha (g) 90
Madhesia e ekranit 2.4 Inch
Tipi i ekranit No
Memorja 16 MB
RAM No
Karta e memories microSD deri 32 GB
WLAN JO
Bluetooth PO
USB PO
Kamera 2 MP
Video 30fps WVGA
Kamera dytesore JO
Procesori No
Sistemi Operativ No
Versioni i OS JO
Radio PO
GPS JO
Bateria Standby No
Bateria gjate bisedes No
Ngjyra E zeze
SIM Single Sim
Bateria 1400 mAh
Garancia normale 24
Ean Code 7900000165958
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni