NOKIA 105 (2017) Black

Garancia: 12 muaj
2.790 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

NOKIA 105 (2017) Black
Marka Nokia

Anëtarësohu

27 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

I krijuar për duart tuaja

Me një dizajn ergonomik, trup të lakuar dhe një buton qendror për të telefonuar dhe shkruar më lehtë, Nokia 105 ju jep ndjesinë e një telefoni të qëndrueshëm dhe cilësor të vendosur në pëllëmbën e dorës suaj.

Bateria

Bateria ofron deri në 15 orë kohë bisede ose një muaj në modalitetin standby, kështu që mund të flisni nga mëngjesi deri në darkë, pa asnjë ndërprerje.

Shoqëruesi juaj i përditshëm

Nokia 105 është i përgatitur për çfarëdo që dita ju vendos përballë, me kapak prej polikarbonati që mban ngjyrën e tij edhe kur gërvishtet. Drita e integruar dhe lojërat e instaluara duke përfshirë klasiken Snake Xenzia, ju mbajnë gjithmonë të argëtuar.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TL2601
Marka NOKIA
Lloji i rrjetit GSM
Permasat (Gj x L x Th) 49.5 x 112 x 14.4
Pesha (g) 73
Madhesia e ekranit 1.8 Inch
Tipi i ekranit TFT
Memorja 4 MB
RAM No
Karta e memories JO
WLAN JO
Bluetooth JO
USB PO
Kamera JO
Video JO
Kamera dytesore JO
Procesori No
Sistemi Operativ No
Versioni i OS JO
Radio PO
GPS JO
Bateria Standby JO
Bateria gjate bisedes JO
Ngjyra E zeze
SIM No
Bateria 800 mAh
Garancia normale 12
Ean Code SLYA0001
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni