NOKIA 150 (2017) DS Black

Garancia: 12 muaj
4.290 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

NOKIA 150 (2017) DS Black
Marka Nokia

Detaje


Dizajn i qendrueshëm

Projektuar bukur me një trup prej polikarbonati që mban ngjyrën e tij edhe kur gërvishtet, Nokia 150 qëndron i fortë. Me një ekran mbresëlënës 2.4" dhe jetëgjatësi të pabesueshme të baterisë, tani mund t'i shijoni të gjitha funksionalitetet tuaja të preferuara për më gjatë.

Mos humbisni asnjë moment

Falë kamerës me blic, Nokia 150 Dual SIM ju lejon të kapni të gjitha momentet tuaja të preferuara ditën ose natën dhe t'i ndani ato duke përdorur Bluetooth-in.

Bateri pa limit

Bateria e jashtëzakonshme e Nokia 150 Dual SIM zgjat deri në 25 ditë ndezur (standby). Kështu që ju mund të qëndroni të lidhur kur keni nevojë më së shumti. Dhe me një karikues universal mikro-USB, është i përshtatshëm dhe i lehtë për t'u karikuar kudo që të jeni.

Argëtim

Me radion të integruar FM dhe një MP3 player, mund të dëgjoni muzikën që doni ose mbani veten të argëtuar për orë të tëra me lojën klasike Snake Xenzia ose Nitro racing nga Gameloft.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TL2904
Marka NOKIA
Lloji i rrjetit GSM
Permasat (Gj x L x Th) 50.2 x 118 x 13.5
Pesha (g) 81
Madhesia e ekranit 2.4 Inch
Tipi i ekranit TFT
Memorja No
RAM No
Karta e memories microSD deri 32 GB
WLAN JO
Bluetooth PO
USB PO
Kamera VGA
Video JO
Kamera dytesore JO
Procesori No
Sistemi Operativ No
Versioni i OS JO
Radio PO
GPS JO
Bateria Standby 600 ore
Bateria gjate bisedes Deri ne 22 ore
Ngjyra E zeze
SIM Dual sim
Bateria 1020 mAh
Garancia normale 12
Ean Code No
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni