NOKIA 3310 3G Dark Blue

Garancia: 12 muaj
6.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

NOKIA 3310 3G Dark Blue
Marka Nokia

Anëtarësohu

69 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje


Qëndroni gjithmonë të lidhur

Me anë të rrjetit 3G, do qëndroni gjithmonë të lidhur me gjërat që kanë më shumë rëndësi për ju, lajmet e ndryshme, blogjet tuaja të preferuara madje edhe Facebook apo Twitter.

Ndihuni si në shtepi me anë të ndërfaqësit të personalizuar

Opsioni për personalizimin e ikonave dhe ngjyrave e kthen përdorimin e celularit tuaj në një eksperiencë unike.

Lojërat klasike të përmirësuara

Luani lojën legjendare Snake. Rikthehet me përditësime të reja që do ju argëtojnë më shumë teksa luani në ekranin me ngjyra. Mendoni se mund të thyeni rekordin tuaj të fundit?

Dizajn klasik

Çfarëdo që të bëni, bëjeni me stil. Nokia 3310 3G vjen me ngjyra të freskëta dhe butona ngjyrë argjendi. Materiali mat, pa shkelqim i trupit të tij të fortë siguron ndjesi fantastike në prekje.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TL2649
Marka NOKIA
Lloji i rrjetit 3G
Permasat (Gj x L x Th) 52.4 x 117 x 13.4
Pesha (g) No
Madhesia e ekranit 2.4 Inch
Tipi i ekranit TFT
Memorja 64 MB
RAM 8 MB
Karta e memories microSD deri 32GB
WLAN JO
Bluetooth PO
USB PO
Kamera 2 MP
Video PO
Kamera dytesore JO
Procesori No
Sistemi Operativ No
Versioni i OS JO
Radio PO
GPS JO
Bateria Standby 648 ore
Bateria gjate bisedes 6 ore
Ngjyra E zeze
SIM Dual sim
Bateria 1200 mAh
Garancia normale 12
Ean Code SLYA0061
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni