Sale HUAWEI HONOR 7 Lite Grey

HUAWEI HONOR 7 Lite Grey

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 22.990 Lekë

Çmimi special 15.995 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HUAWEI HONOR 7 Lite Grey
Marka Huawei

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Një bateri e cila ruan energji

Honor 7 Lite ka një bateri të palodhshme të një kapacitetit të lartë dhe një procesor që kursen energjimnë, kështu që konsumi i baterisë do të jetë më i ulët. Falë Sleep Mode dhe SmartPower 3.0, ky smartphone mund të zgjasë më shumë.

Një procesor që nuk ka konkurrencë

Me procesorin octa-core Kirin 650, merrni deri në 65% më shumë fuqi dhe deri në 40% më pak konsum të baterisë.

Identifikim me shenjën e gishtit

Lexuesi i shenjës së gishtit është gjithnjë në përmirësim, duke shkyçur ekranin e telefonit me shpejtësi ekstreme. Me Replay Protected Memory Block, do të jeni të sigurtë që askush mos të marrë të dhënat e shenjave të gishtërinjve edhe nëse jua vjedhin telefonin.

Dizajn perfekt

Telefoni ka një trup të harkuar dhe tërheqës i ndërtuar nga alumin i cilësisë së lartë. Falë dizajnit ergonomik dhe ekranit 5.2", përshtatet siç duhet në dorën tuaj. Gjithashtu sipërfaqja e lëmuar ka një shtresë mbrojtëse duke e bërë telefonin rezistent ndaj gërvishtjeve.

Selfie të cilësisë së parë

Kamera e përparme 8MP me veçorinë F2.0, procesor i fuqishëm për sinjalin video dhe kamera me kënd të gjerë e përbërë nga 4 lente. Rezultati final i fotove selfie do të jetë me cilësi shumë të lartë.

Fotografi që ju le pa fjalë

Kamera e pasme me një procesor të integruar për imazhet dhe modalitetin HDR krijojnë foto unike për çdo shkrepje. Veshja "anti-reflective" dhe "oleophobic" e lentes do të eliminojë rrezatimin e padëshirueshëm infra të kuqe, kështu që cilësia e fotove do të jetë e qartë në çdo shkrepje.

Sinjal pa ndërprerje

Stop ndërprerjeve të valëve. Sistemi i dyfishtë i antenave do të bëj transferim automatik tek antena me sinjal më të mirë.

Ekran i mbushur me ngjyra

Honor 7 Lite ka një ekran 5.2” Full HD IPS me riprodhim të përmirësuar të ngjyrave i cili ofron imazhe të gjalla dhe të qarta.

Karakteristika magjike

Marshmallow Android 6.0 me superstrukturën grafike EMUI 4.1 ofron një gamë të gjerë karakteristikash të cilat do të pëlqeni. "Scrolling screenshots" ju lejon të bëni më shumë se një screenshot.

Me aftësinë e regjistrimit të ekranit, mund të krijoni një tutorial të telefonit ose të regjistroni një lojë.

Tinguj me cilësi të lartë

Altoparlanti i integruar me amplifikatorin smart transmetojnë tinguj super të qartë. Rezultati do të jetë tinguj pa zhurmë dhe pa shtrëmbërime.

Dual SIM

Ky smartphone ofron një vend për një kartë të dytë SIM , kështu që tani mund të ndani kontaktet private dhe të biznesit vetëm në një telefon.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TL2209
Marka HUAWEI
Lloji i rrjetit 4G
Permasat (Gj x L x Th) 71.9 x 143.2 x 8.5
Pesha (g) 157
Madhesia e ekranit 5.2 Inch
Tipi i ekranit IPS
Memorja 16 GB
RAM 2 GB
Karta e memories microSD deri 256GB
WLAN PO
Bluetooth PO
USB microUSB v2.0
Kamera 13 MP
Video [email protected]
Kamera dytesore 8 MP, f/2.0
Procesori OCTA-CORE
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS Android OS, V6.0
Radio PO
GPS PO
Bateria Standby Jo
Bateria gjate bisedes 10 ore
Ngjyra Gri
SIM Dual sim
Bateria 3000 mAh
Garancia normale 24
Ean Code 6901443127214
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni