Sale HUAWEI HONOR 8 DS White

HUAWEI HONOR 8 DS White

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 49.990 Lekë

Çmimi special 24.995 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HUAWEI HONOR 8 DS White
Marka Huawei

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Kamera

Me RGB dhe sensorin njëngjyrësh me madhësi pikseli 1.25 inç, kamera e dyfishtë me 12 lente që kapin më shumë dritë, përmirësojnë cilësinë, japin ngjyra më të gjalla dhe detaje të hollësishme në çdo foto. ISP-ja e integruar, së bashku me ISP-në për matjen e largësisë, përmirëson fokusin dhe shpejtësinë kur shkrepni fotot. Autofokusi hibrid rregullon fokusimin e çdo shkrepje në një distancë të afërt, ofron fokusim të saktë edhe nëse distanca është e largët, si dhe fokusim kontrasti i cili jep foto më të mira.

Ju pëlqen kontrolli i plotë manual i kamerave profesionale? Provoni opsionin profesional dhe regjistroni aventurat tuaja të përditshme në një mënyrë tjetër.

Pajisje e gjithëanshme

Shkyçni ekranin për 0.4 sekonda nëpërmjet sensorit i cili njeh shenjat e gishtave tuaja. Ky sensor grumbullon algoritmat në 4 nivele për t'ju sjell një eksperiencë të përparuar të shpejtësisë, inteligjencës dhe sigurisë. Përveç kësaj, Honor 8 ofron NFC TAGGING, transferimin P2P, pagesa SIM/HCE me anë të një celulari, dhe siguron lundrim më të mirë në Internet.

Honor 8 ka një procesor octa-core dhe një memorie RAM 4 GB që ju sigurojnë përsosmëri në detyrat e shumëfishta por dhe të luani lojëra pa pengesa.

Ngjyra të gjalla, kontroll më inteligjent i shikueshmërisë, më shumë detaje! Honor 8 ka një ekran FHD 5.2" me përforcues të ngjyrës NTSC deri në 96% dhe teknologji të kontrastit dinamik (në nivel pikseli). Të gjitha këto i japin përmbajtjes në ekran një tjetër cilësi. Funksionaliteti i mbrojtjes së shikimit me anë të një filtri redukton dritën blu duke e bërë shikimin më komod.

Dizajn i shkëlqyer

Trupi prej xhami 2.5D, këndet e rrumbullakosura të përbëra nga alumini dhe ekrani ofrojnë një dizajn elegant, të përsosur dhe plotë stil. Gjithasthu telefoni juaj do të bjerë në sy falë efektit 3D i cili arrihet nga lustrimi i kujdesshëm në 15 shtresa gjatë fazës së prodhimit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TL2223
Marka HUAWEI
Lloji i rrjetit 4G
Permasat (Gj x L x Th) 71 x 145.5 x 7.5
Pesha (g) 153
Madhesia e ekranit 5.2 Inch
Tipi i ekranit LTPS
Memorja 32 GB
RAM 4 GB
Karta e memories microSD
WLAN PO
Bluetooth PO
USB PO
Kamera 12 MP
Video [email protected]
Kamera dytesore 8 MP
Procesori OCTA-CORE
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 6.0
Radio JO
GPS PO
Bateria Standby 70 ore
Bateria gjate bisedes JO
Ngjyra E bardhe
SIM Single Sim
Bateria 3000 mAh
Garancia normale 24
Ean Code 6901443133208
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni