Sale HUAWEI MATE 8 Grey

HUAWEI MATE 8 Grey

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 74.990 Lekë

Çmimi special 49.997 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HUAWEI MATE 8 Grey
Marka Huawei

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje


Dizajn mahnitës

Telefoni Huawei Mate 8 e çon pamjen e serisë Mate në një nivel krejt të ri. Ekrani 6" Full HD, shumë i hollë, sensori i shenjës së gishtit i cili është më i shpejtë dhe më i saktë dhe trupi aluminit e bëjnë këtë telefon, pajisjen më të domosdoshme për jetën e përditshme.

Teknologjia Smartpower

Për shkak të kapacitetit të madh të baterisë 4000 mAh, Mate 8 ju jep më shumë kohë për telefonata dhe lojëra pa u shqetësuar për baterinë e telefonit tuaj. Procesori Kirin 950 përdor teknologjinë më të fundit të kursimit të energjisë, SmartPower, e cila përcakton standarde të reja për kohëzgjatjen e baterisë.

Imazhe më të qarta

Me një sensor të ri e të fuqishëm të kamerës dhe Optical Image Stabilization (Stabilizues Optik i Imazhit)(OIS), Huawei Mate 8 siguron qartësi të lartë të imazhit. Vetëm prekeni, pjesën tjetër e bën Mate 8.

Ja del me detyrat e përditshme pa probleme

Me procesorin e ri Kirin 950 me performancë të shkëlqyer dhe një konsum të ulët baterie, Huawei Mate 8 prezanton dimensionin më të ri në performancën e një smartphone. Çipi Kirin 950 është më efikas në energji dhe shumë i shpejtë kur bëhet fjalë për përdorimin e përditshëm si navigimi në internet, shikimi videove ose përdorimi i aplikacioneve.

Bota në maj të gishtave

Kur udhëtoni larg nga shtëpia, mund të mbështeteni te Huawei Mate 8 i cili do të jetë gjithmonë me ju. Huawei Mate 8 mbështet lloje të ndryshme teknologjish 4G më shumë se çdo telefon tjetër me dy karta duke ju dhënë mundësinë të shijoni roaming dhe lidhje me shpejtësi të lartë kudo që jeni.

Një mik i vërtetë

Huawei Mate 8 është plot me karakteristika intuitive për t'ju ndihmuar të kryeni detyrat tuaja të përditshme pa probleme. Për shembull, mund të skanoni kartvizitën e dikujt për ta shtuar personin në kontaktet tuaja.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TL2203
Marka HUAWEI
Lloji i rrjetit 4G
Permasat (Gj x L x Th) 80.6 x 157.1 x 7.9
Pesha (g) 185
Madhesia e ekranit 6 Inch
Tipi i ekranit IPS LCD
Memorja 32 GB
RAM 3 GB
Karta e memories microSD
WLAN PO
Bluetooth PO
USB PO
Kamera 16 MP
Video [email protected]
Kamera dytesore 8 MP
Procesori OCTA-CORE
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 6.0
Radio PO
GPS PO
Bateria Standby Deri ne 528 ore ( 3G )
Bateria gjate bisedes Jo
Ngjyra E zeze
SIM Single Sim
Bateria 4000 mAh
Garancia normale 24
Ean Code 7900000140450
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni