Sale HUAWEI MATE 9 Space Grey

HUAWEI MATE 9 Space Grey

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 89.990 Lekë

Çmimi special 64.997 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HUAWEI MATE 9 Space Grey
Marka Huawei

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Shpejtësi Revolucionare

Procesori octa-core Kirin 960 ofron performancën më të mirë midis të gjithë procesorëve të celularëve smart, duke reduktuar konsumin e energjisë deri në 15%. GPU mund të japë 180% përmirësim në performancë dhe 40% përmirësim në efikasitetin e energjisë krahasuar me paraardhësit e tij.Kirin 960 gjithashtu rrit performancën grafike deri në 400%.

Veç procesorit të ri Kirin 960, Mate 9 ka memorje të brendshme 64 GB edhe një RAM 4 GB. Në qoftë se keni nevojë për më shumë memorje, Mate 9 mbështet kartat microSD deri në 256 GB!

Bateri e fuqishme

Huawei Mate 9 ofron një jetëgjatësi me të vërtetë revolucionare të baterisë. Me baterinë e fuqishme 4000 mAh dhe teknologjinë e kursimit të energjisë, ju mund të përdorni telefonin tuaj për dy ditë. Teknologjia e avancuar Huawei SuperCharge në mënyrë të sigurtë e karikon telefonin për një ditë të plotë vetëm për 20 minuta.

Fotografi që ju lë pa fjalë

Një nga pikat kryesore të Huawei Mate 9 është kamera e gjeneratës së dytë me nënshkrimin e Leica. Në fakt, është vendosur një kamera e dyfishtë, një njëngjyrëshe 20 megapiksel dhe një me ngjyra 12 megapiksel.Blici është i dyfishtë duke ju dhënë mundësinë për të bërë fotografi profesionale edhe në kushte shumë të vështira ndriçimi.

Lidhshmëria globale

Me mbështetjen e mrekullueshme të rrjetit dhe mbështetjen e hapësirave të integruara për dy karta SIM, HUAWEI Mate 9 ofron performancë të jashtëzakonshme në të gjithë botën. Provoni cilësinë e vazhdueshme të thirrjeve dhe lidhjes së qëndrueshme në Internet me konsumin e reduktuar të baterisë.

Mbrojtje tek e cila mund të mbështeteni

Huawei Mate 9 vjen me një sensor fingerprint me 4 nivele që përfshin njohjen 3D të gjurmëve të gishtave dhe një skedar të koduar të sigurt ku ju mund të keni akses me këtë sensor për të mbrojtur të dhenat tuaja personale. Është gjithashtu 20% më i shpejtë kur krahasohet me HUAWEI Mate 8.

Dizajn i përsosur

Huawei Mate 9 ka trashëguar ADN-në e dizajnit të serisë Mate, duke ju dhënë një ndjenjë vizuale që është unike dhe glamuroze.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TL2406
Marka HUAWEI
Lloji i rrjetit 4G
Permasat (Gj x L x Th) 78.9 x 156.9 x 7.9
Pesha (g) 190
Madhesia e ekranit 5.9 Inch
Tipi i ekranit IPS LCD
Memorja 64 GB
RAM 4 GB
Karta e memories microSD
WLAN PO
Bluetooth PO
USB PO
Kamera 20 MP
Video [email protected]
Kamera dytesore 8 MP
Procesori OCTA-CORE
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 7.0
Radio JO
GPS PO
Bateria Standby No
Bateria gjate bisedes No
Ngjyra Gri
SIM No
Bateria 4000 mAh
Garancia normale 24
Ean Code 7900000165651
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni