HUAWEI P9 BLUE

Garancia: 24 muaj
39.997 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HUAWEI P9 BLUE
Marka Huawei

Anëtarësohu

399 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Rizbuloni Fotografinë në Smartphone

Kombinimi superior i pjesëve dhe programeve me dy lentet Leica, Huawei P9 ju mundëson foto me cilësi të lartë pa kompromentuar në stilin kompakt dhe me shkëlqim të celularit.

Imazhe të qarta, të shpejta dhe të sakta

Shkrepni foto të shkëlqyera pa humbur asnjë detaj. Kapni imazhe të mprehta me anë të ISP-së së integruar dual-core, DSP profesionale dhe ISP për matjen e thellësisë për përmirësimin e fokusimit të imazheve, shpejtësinë dhe përpunimin.

Dopio Lente fantastike

Huawei P9 kap ngjyra të shkëlqyera.Kapni më shumë dritë me anë të dy sensorëve, një RGB dhe një njëngjyrësh. Merrni shkrepje të pabesueshme me algoritmin e bashkimit të Huawei P9, i cili kombinon në mënyrë inteligjente ngjyrat e marra nga sensori RGB me detajet e sensorit të imazhit njëngjyrësh.

Efektet e një kamere profesionale

Realizimi i efekteve fotografike profesionale dhe hyrja në një koleksion të fuqishëm të funksioneve unike, duke përfshirë llojshmëri të mënyrave të filmimit, efekt të gjerë të hapjes, modaliteti monokrom(imazhit njëngjyrësh) dhe modalitetit profesional.

Super selfie, ditën dhe natën

Me kamerën e përparme 8 megapiksel, ju mund të realizoni selfie të mrekullueshme edhe në vende me ndriçim të ulët. Tani mund të shkrepni selfie të mahnitshme vetëm ose në grup në çdo orë të ditës, ndonëse imazhet tuaja do të duken të ndritshme edhe në ndriçim minimal.

Ekran dinamik

Huawei P9 ka një ekran dinamik, plot 5,2 inç, rezolucion Full HD, mbushje me ngjyra 96% dhe kontrast të lartë, për imazhe fantastike që janë shumë afër realitetit!


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TL2405
Marka HUAWEI
Lloji i rrjetit 4G
Permasat (Gj x L x Th) 70.9 x 145 x 6.95
Pesha (g) 144
Madhesia e ekranit 5.2 Inch
Tipi i ekranit IPS NEO LCD
Memorja 32 GB
RAM 3 GB
Karta e memories microSD
WLAN PO
Bluetooth PO
USB PO
Kamera Dual 12 MP
Video [email protected]
Kamera dytesore 8 MP
Procesori OCTA-CORE
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 6.0
Radio No
GPS PO
Bateria Standby No
Bateria gjate bisedes No
Ngjyra Blu
SIM Dual sim
Bateria 3000 mAh
Garancia normale 24
Ean Code 7900000165644
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni