HUAWEI P9 LITE DS Black

Garancia: 24 muaj
19.997 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HUAWEI P9 LITE DS Black
Marka Huawei

Anëtarësohu

199 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Huawei P9 Lite

Huawei P9 Lite, pasardhësi i suksesshëm i P8 Lite, fsheh një numër të madh të inovacioneve hardware në trupin e tij të hollë. Një gjeneratë e re e pajisjeve smart që do t’ju mahnisë me dizajnin e tij të shkëlqyer. Nuk keni pse i lini ëndrrat tuaja për nesër. Plotësojini ato që sot.

Dizajn impresionues

Dizajni tërheqës i Huawei P9 Lite krenohet me një numër të lartë të detajeve të sofistikuara dhe modelimit dinamik. Një pamje e përkryer harmonike që me siguri do ju impresionojë.

Konstrukt i hollë

Huawei P9 Lite krenohet me trupin e tij elegant prej alumini dhe një kornizë prej magnezi, me një raport të ekranit 76.4%. Ka një ekran 5.2" Full HD me një spektër të madh ngjyrash.

Magjia e fotografisë preçize

Me kamerën e re 13MP SONY IMX214, Huawei P9 Lite ju mundëson të kapni fotot më të bukura që mund të keni imagjinuar ndonjëherë. Falë ndriçimit të lartë të F2.0, fotot dhe videot tuaja do të tërheqin vëmendjen me cilësinë e tyre të shkëlqyer.

Do t’ju njohë vetëm me një të prekur

Fitoni një sistem sigurie që mbron me besueshmëri të dhënat tuaja dhe ju lejon vetëm ju që ta përdorni atë. Huawei P9 Lite ka një lexues shumë të avancuar të shenjës së gishtit i cili përmban karakteristika të përparuara.

Tinguj të mrekullueshëm

Me procesorin dixhital të audios HiSilicon Hi6402 me një amplifikator 9-volt, Huawei P9 Lite do t’ju befasojë me qartësinë dhe cilësinë e tingujve, të cilin pajisjet e tjera të ngjashme e kanë zili.

Ky telefon nuk njeh lodhje

Bateria me kapacitet të lartë 3000mAh dhe SmartPower 4.0 sigurojnë që Huawei P9 Lite mos t’ju lërë kurrë në baltë. Eshtë përmirësuar dukshëm jetëgjatësia e baterisë dhe aftësia për të trajtuar në mënyrë efikase aplikacionet që janë aktive në sfond. Huawei P9 Lite është i mbushur me energji dhe qëndrueshmëri që do t'ju mahnisë.

Performancë e shkëlqyer

E ardhmja nuk është në majë të gishtave tuaj, por drejtë e në dorën tuaj. Mundësuar nga procesori octa-core HiSilicon Kirin 650 (16-bit), Huawei P9 Lite sjell një eksperiencë të shkëlqyer përdorimi. Mbështetet në një performancë të shkëlqyer dhe në konsum të ulët të energjisë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TL2387
Marka HUAWEI
Lloji i rrjetit GSM / HSPA / LTE
Permasat (Gj x L x Th) 72.6 x 146.8 x 7.5
Pesha (g) 147
Madhesia e ekranit 5.2 Inch
Tipi i ekranit IPS LCD capacitive touchscreen, 16M
Memorja 16 GB
RAM 2 GB
Karta e memories microSD deri 256GB
WLAN Wi-Fi 802.11 b/g/n
Bluetooth PO
USB microUSB v2.0
Kamera 13 MP
Video [email protected]
Kamera dytesore 8 MP
Procesori OCTA-CORE
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 6.0
Radio PO
GPS PO
Bateria Standby JO
Bateria gjate bisedes JO
Ngjyra E Zez%
SIM Dual sim
Bateria 3000 mAh
Garancia normale 24
Ean Code 7900000150169
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni