Sale HUAWEI Y6 PRO DS Grey

HUAWEI Y6 PRO DS Grey

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 19.990 Lekë

Çmimi special 14.997 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HUAWEI Y6 PRO DS Grey
Marka Huawei

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Më shumë bateri gjatë ditës

Kurrë mos lejoni që bateria e një telefoni të ndërpresë argëtimin. Huawei Y6 Pro përdor një bateri 4000 mAh e cila siguron performancë të lartë. Teknologjia e kursimit e cila përdor tetë rrugë të ndryshme të optimizimit të energjisë, pajisja mund të operojë në modalitetin stanby për 24 orë me vetëm 10% të baterisë. Gjithashtu ju mund të përdorni telefonin tuaj si një bateri të jashtme për të karikuar pajisje të tjera.

Dizajn inovativ

Telefoni me një dizajn inovativ do të tërheqë vëmendjen tuaj që në shikimin e parë. Modern dhe elegant, pajisja është e fortë falë kornizës së saj metalike.

Fotografi të qarta

Huawei Y6 Pro ndihmon gjeneratën moderne të shohë botën me qartësi të lartë me kamerën 13 megapiksel. Me një hapje të lenteve prej 2.0 inç dhe me kamera të përparme 5 megapiksel, do të shkrepni selfie ashtu siç ju i dëshironi .


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TL2201
Marka HUAWEI
Lloji i rrjetit 4G
Permasat (Gj x L x Th) 71.8 x 143.1 x 9.7
Pesha (g) 160
Madhesia e ekranit 5 Inch
Tipi i ekranit IPS LCD
Memorja 16 GB
RAM 2 GB
Karta e memories microSD deri 256GB
WLAN PO
Bluetooth PO
USB microUSB v2.0
Kamera 13 MP
Video [email protected]
Kamera dytesore 5 MP, f/2.2
Procesori QUAD-CORE
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS Android OS, V5.1.1
Radio PO
GPS PO
Bateria Standby Jo
Bateria gjate bisedes Jo
Ngjyra E zeze
SIM Dual sim
Bateria 4000 mAh
Garancia normale 24
Ean Code 7900000140436
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni