Sale iPhone 6s 32GB - Space Gray

iPhone 6s 32GB - Space Gray

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 42.990 Lekë

Çmimi special 37.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

iPhone 6s 32GB - Space Gray
Marka Apple

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Gjenerata e ardhshme MultiTouch

iPhone i parë që ka frymëzuar botën me MultiTouch duke ndryshuar përvojën e përdoruesit me këtë teknologji përgjithmonë. Me Touch 3D, ju mund të bëni gjëra që deri më tani ishin të pamundura. Në të njëjtën kohë, siguron njoftim në kohë reale në formën e dridhjeve delikate falë Taptic Engine.

Shpejtësi e pabesueshme me çipin A9

iPhone 6s përmban çipin A9 64-bit të dizajnuar posaçërisht për performancë që më parë e keni gjetur vetëm në kompjutera. Kështu që ju do të shijoni CPU 70% dhe GPU 90% më të shpejtë për të gjitha lojërat tuaja të preferuara dhe aplikacionet me kërkesa të larta grafike .

Kujtime që zgjasin

Kamera 12MP iSight jep fotografi të qarta me detaje të pasura. Ajo kap video mahnitëse 4K, deri në 4 herë më cilësore se videot 1080p HD. Me kamerën e re të përparme 5MP FaceTime HD që përmban iPhone 6s, mund të shkrepni selfie të pabesueshme. Përveç kësaj, opsioni Live Photos ju jep mundësinë të ringjallni momentet tuaja të preferuara.

Një dizajn i guximshëm revolucionar

Inovacioni nuk është gjithmonë i dukshëm në pamje të parë, por nëse shikoni iPhone 6s pak me më shumë kujdes, do të gjeni se është përmirësuar rrënjësisht. Trupi është bërë nga alumini 7000 i të njëjtës kategori si ai i përdorur në industrinë e hapësirës ajrore. Xhami i ekranit është më i forti i përdorur në industrinë e smartphone.

4G LTE dhe WiFi më e shpejtë

iPhone 6s ka të implementuar rrjetin e avancuar LTE, duke arritur deri në dyfishin e shpejtësisë së gjeneratës së mëparshme. Kur lidheni me anë të Wi-Fi, iPhone 6s, ju lejon të lundroni në internet dhe të shkarkoni aplikacione me dyfishin e shpejtësisë.

Autentifikim i sigurtë

Sensori i sofistikuar Touch ID për gjurmët e gishtave tani është më i shpejtë dhe më i mirë se kurrë, duke garantuar aksesim të lehtë dhe të sigurt në celularin tuaj.

Një përvojë e mrekullueshme falë iOS 10

Gjithçka që ju ka pëlqyer deri tani në modelet e iPhone-ve , u bë edhe më mirë me iOS 10. Opsione të reja dinamike në mesazhe, gjeni rrugën tuaj me harta të bukura dhe të ri-dizenjuara dhe gëzoni gamën më të gjerë të funksionaliteteve që një iPhone 6s mund t'ju ofrojë!


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TL2369
Marka APPLE
Lloji i rrjetit 4G
Permasat (Gj x L x Th) 67.1 x 138.3 x 7.1
Pesha (g) 143
Madhesia e ekranit 4.7 Inch
Tipi i ekranit IPS LCD
Memorja 32 GB
RAM 2 GB
Karta e memories JO
WLAN PO
Bluetooth PO
USB PO
Kamera 12 MP
Video [email protected]
Kamera dytesore 5 MP
Procesori DUAL-CORE
Sistemi Operativ iOS
Versioni i OS 9
Radio JO
GPS PO
Bateria Standby 240 ore
Bateria gjate bisedes 14 ore
Ngjyra Gri
SIM Single Sim
Bateria 1715 mAh
Garancia normale 12
Ean Code 7900000148241
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni