iPhone 7 32GB - Black

Garancia: 12 muaj
57.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

iPhone 7 32GB - Black
Marka Apple

Anëtarësohu

579 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje


Në pamje të parë

iPhone 7 përmirëson në mënyrë drastike aspektet më të rëndësishme të një iPhone. Prezanton sisteme të përparuara të kameras, performancë më të mirë, altoparlantë unike stereo dhe jetëgjatësi më të gjatë të baterisë. Me një ekran edhe më të ndritshëm prej 4.7" për paraqitjen më të mirë të ngjyrave ky iPhone është i fuqishëm.

Rezistent ndaj ujit

Është i pari iPhone rezistent ndaj ujit nëpërmjet trupit tashmë të rimodeluar. Ju jeni të mbrojtur si kurrë më parë nga kontakti me ujin dhe pluhurat.

Butoni i ri Home

Butoni Home për iPhone 7 është një buton i avancuar i projektuar për të qenë tëpër i qëndrueshëm dhe për të reaguar lehtë ndaj forcës që ushtroni mbi të.

Një kamera totalisht e re

Kamera e iPhone është rimodeluar duke shtuar stabilizim visual të imazhit, hapje ƒ / 1.8 të lenteve për performancë edhe më të mirë. Me veçoritë e reja, fotot tuaja do të duken edhe më të gjalla. Përveç kësaj, ju do të shkrepni selfie më të mira falë kamerës së përparme 7MP. Kamera me kënd të gjerë 12MP gjithashtu punon me telefoto 12MP për t'ju ndihmuar të kapni foto të cilësisë më të lartë. Dhe me efektin e ri depth-of-field, patjetër që do të përfitoni foto më të mira portreti. Kamera më e mirë në botë në një smartphone!

Ekrani më i ndritshëm që keni parë ndonjëherë

Pothuajse të gjitha eksperiencat që keni me iPhone, vijnë në jetë në ekranin e tij. Është vendi ku do të shihni fotot, mesazhet, lajmet dhe gjëra të tjera të panumërta që e bëjnë ditën tuaj interesante. Ekrani i ri Retina HD në iPhone 7 përfshin 3D Touch në të gjitha funksionalitetet e iOS.

Procesori më i fuqishëm që ka pasur ndonjëherë një smartphone

iPhone 7 është i pajisur me procesorin më të fuqishëm që ka pasur ndonjëherë një smartphone. Nuk është vetëm më i shpejtë se çdo iPhone i mëparshëm, është gjithashtu më efektiv. Kjo është për shkak se procesori A10 Fusion përdor një arkitekturë të re, e cila lejon përpunim më të shpejtë kur keni nevojë për të dhe aftësinë për të kursyer energji kur nuk keni nevojë.

Altoparlantë stereo

Për herë të parë, iPhone vjen me altoparlantë stereo, duke ofruar dyfishin e volumit dhe dinamizmit krahasuar me iPhone 6s. Pra, nëse jeni duke dëgjuar muzikë, duke shikuar video ose duke bërë një telefonatë, iPhone 7 do t'ju mahnisë.

Sistemi më i përparuar operativ në botë për pajisjet mobile

iOS i ri sjell stabilitetin dhe performancën e pabesueshme në iPhone 7. Ndërfaqja është e bukur dhe e lehtë për t'u përdorur, ndërsa "sugjerimet e mençura" shfaqen kur keni nevojë për to. Me teknologji të avancuar për të mbrojtur privatësinë dhe sigurinë e të dhënave tuaja. Pasi të provoni iOS-in e ri, do të kuptoni pse kaq shumë njerëz duan të përdorin iPhone 7.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TL2341
Marka APPLE
Lloji i rrjetit 4G
Permasat (Gj x L x Th) 67.1 x 138.3 x 7.1
Pesha (g) 138
Madhesia e ekranit 4.7 Inch
Tipi i ekranit IPS LCD
Memorja 32 GB
RAM 2 GB
Karta e memories JO
WLAN PO
Bluetooth PO
USB PO
Kamera 12 MP
Video [email protected]
Kamera dytesore 7 MP
Procesori QUAD-CORE
Sistemi Operativ iOS
Versioni i OS 10.0.1
Radio JO
GPS PO
Bateria Standby JO
Bateria gjate bisedes 14 ore
Ngjyra E zeze
SIM Single Sim
Bateria 1960 mAh
Garancia normale 12
Ean Code 190198067098
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni