ALACATEL 1X

Garancia: 24 muaj
9.997 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

ALACATEL 1X
Marka Alcatel

Anëtarësohu

99 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Ekran impresionues FullView 18: 9

Përjetoni përvojën unike të ekranit Alcatel FullView me madhësi 5.3”. Gëzoni një ekran më të madh në një pajisje me përmasa më të vogla që përshtatet mirë në dorë dhe xhep.

Kamera Social-ready

Tani mund t'i ndani fotot më lehtë. Tregoni aftësitë tuaja fotografike pasi Alcatel 1X përmban blic në të dyja anët, Social Mode dhe rezolucionin e pabesueshëm të kamerës kryesore 8MP dhe kamerës së përparme 5MP.

Instant collage

Tregoni historinë tuaj me Instant collage të Alcatel 1X. Zgjidhni nga katër kolazhe të ndryshme dhe përdorni treguesin automatik të kuadrit për të kapur çdo moment. Më pas ju mund të ndani me lehtësi përvojën tuaj.

Përdorim me një dorë

Kapni momentin menjëherë dhe shpejt, falë përdorimit me një dorë. Ju mundeni t'i përdorni më lehtë të gjitha opsionet e kamerës. Zvarrisni gishtin në ekran për t’a aktivizuar, ndryshoni cilësimet e kamerës dhe shkrepni fotot tuaja. Përshtasni ekranin për rehatinë tuaj nëse përdorni dorën e djathtë, dorën e majtë apo të dyja.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TL2763
Marka ALCATEL
Lloji i rrjetit 4G
Permasat (Gj x L x Th) 70.6 x 147.5 x 9.1
Pesha (g) 151
Madhesia e ekranit 5.3 Inch
Tipi i ekranit IPS LCD
Memorja 16 GB
RAM 1 GB
Karta e memories microSD deri 32 GB
WLAN PO
Bluetooth PO
USB PO
Kamera 8 MP
Video [email protected]
Kamera dytesore 5 MP
Procesori QUAD-CORE
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 8.1
Radio PO
GPS PO
Bateria Standby No
Bateria gjate bisedes No
Ngjyra E zeze
SIM Dual sim
Bateria 2460 mAh
Garancia normale 24
Ean Code No
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni