ALCATEL 1 Black

Garancia: 24 muaj
8.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

ALCATEL 1 Black
Marka Alcatel

Anëtarësohu

84 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Ekran FullView

Ekrani FullView 18: 9 i Alcatel 1 me madhësi 5”, ju ofron përvojën e shikimit që dëshironi. Gëzoni një transmetim multimedial, me imazhe mbresëlënëse dhe një raport më të lartë ekran / madhësi.

Kamera Social-ready

Tregojini të gjithëve fotot tuaja më të mira me Alcatel 1 i cili është gjithmonë i gatshëm për rrjetet sociale. Kapni foto me kamerën kryesore 5MP me blic dhe kamerën e përparme 2MP. Pastaj, ndani menjëherë fotot tuaja të frymëzuara me Social Mode.

Instant collage

Tregoni historinë tuaj me Instant collage të Alcatel 1. Zgjidhni nga katër kolazhe të ndryshme dhe përdorni treguesin automatik të kuadrit për të kapur çdo moment. Më pas ju mund të ndani me lehtësi përvojën tuaj.

Përdorim me një dorë

Kapni momentin menjëherë dhe shpejt, falë përdorimit me një dorë. Ju mundeni t'i përdorni më lehtë të gjitha opsionet e kamerës. Zvarrisni gishtin në ekran për t’a aktivizuar, ndryshoni cilësimet e kamerës dhe shkrepni fotot tuaja. Përshtasni ekranin për rehatinë tuaj nëse përdorni dorën e djathtë, dorën e majtë apo të dyja.

Android Oreo

Android Oreo (versioni Go) është projektuar posaçërisht për të qenë më i lehtë, më i shpejtë dhe më i sigurt se kurrë më parë, kështu që mund të bëni gjithçka më mirë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TL2764
Marka ALCATEL
Lloji i rrjetit 4G
Permasat (Gj x L x Th) 65.7 x 137.6 x 9.8
Pesha (g) 134
Madhesia e ekranit 5 Inch
Tipi i ekranit IPS
Memorja 8 GB
RAM 1 GB
Karta e memories microSD deri 32 GB
WLAN PO
Bluetooth PO
USB PO
Kamera 5 MP
Video 1080p
Kamera dytesore 2 MP
Procesori QUAD-CORE
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS No
Radio PO
GPS PO
Bateria Standby No
Bateria gjate bisedes No
Ngjyra E zeze
SIM Dual sim
Bateria 2000 mAh
Garancia normale 24
Ean Code No
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni