ALCATEL U3 Black

Garancia: 24 muaj
5.497 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

ALCATEL U3 Black
Marka Alcatel

Anëtarësohu

54 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje


Dizajn elegant

ALCATEL U3 ka një pamje elegante me trup të rrumbullakosur dhe sipërfaqe të pasme cilësore, ndërsa në pjesën e përparme ka një ekran 4" me një rezolucion prej 800 x 480px dhe 16.7 milionë ngjyra.

Kapaciteti i baterisë ju lejon të bëni telefonata deri në 10 orë, ndërsa në modalitetin standby mund të qëndrojë deri në 375 orë ndezur. Gëzoni funksionalitetin e Dual SIM që ju lejon të përdorni dy karta SIM në të njëjtën kohë.

Dy kamera

Alcatel U3 ofron një kamera të pasme 2MP që mund të përdoret për nevojat bazike të fotografisë. Kapni imazhe të hollësishme, gjallëruese ose rregjistroni video.

Kamera e përparme prej 1.3MP do t'ju shërbejë shumë për video-thirrjet ose për selfie-t tuaja të preferuara.

Dy karta SIM

Nuk doni të mbani dy telefona në të njëjtën kohë? Alcatel U3 tashmë ju jep mundësinë të zgjidhni problemin falë dy hyrjeve për karta SIM. Tashmë mund të keni kontaktet tuaja private dhe të punës, të gjitha së bashku në një telefon.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TL2579
Marka ALCATEL
Lloji i rrjetit 3G
Permasat (Gj x L x Th) 64.4 x 121.3 x 9.7
Pesha (g) 102
Madhesia e ekranit 4 Inch
Tipi i ekranit TFT
Memorja 4 GB
RAM 512 MB
Karta e memories microSD, deri 128 GB
WLAN PO
Bluetooth PO
USB PO
Kamera 2 MP
Video 720p
Kamera dytesore 1.3 MP
Procesori DUAL-CORE
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 6.0
Radio PO
GPS PO
Bateria Standby JO
Bateria gjate bisedes JO
Ngjyra E zeze
SIM Dual sim
Bateria 1500 mAh
Garancia normale 24
Ean Code 4894461746319
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni