Xiaomi Redmi 6A 2/16GB Black

Garancia: 12 muaj
10.997 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

Xiaomi Redmi 6A 2/16GB Black
Marka Xiaomi

Anëtarësohu

109 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Performancë e fuqishme

Punoni dhe luani me lehtësi. Sido që ta përdorni telefonin tuaj, shpejtësia e këtij procesori quad core siguron një performancë të shkëlqyer.

Bateri 3000mAh

Procesori i Redmi 6A është bërë me teknologjinë 12nm, kështu që konsumon më pak energji për përdorim afatgjate.

Dizajn i hollë me një ekran 5.45"

Redmi 6A u krijua për të dhënë një fushë të gjerë shikimi. Me një ekran prej 5.45" HD që mbulon 80.5% të sipërfaqes së përparme, ju mund të shijoni një eksperiencë të cilësisë kinematike në një kornizë të hollë që përshtatet me lehtësi në duart tuaja.

Kamera 13MP

Merrni fotografi të mrekullueshme, pa mundim. Sensori i dritës me cilësi të lartë në kombinim me 13 megapiksel prodhon detaje reale, ndërsa fokusi me shpejtësi të lartë PDAF menjëherë fokuson mbi subjektet, edhe në lëvizje. Shkrepni selfie duke përdorur kamerën e përparme me modalitetin e portretit + Beautify dhe merrni rezultate mahnitëse çdo herë.

Hapni ekranin me një shikim të vetëm

Redmi 6A vjen me aftësi më të zgjuara dhe më të shpejta. Thjesht ngrini dhe shikoni telefonin për ta zhbllokuar në çast.

Dual SIM + Kartë microSD

Redmi 6A mbështet përdorimin e njëkohshëm të dy kartave SIM për të dhënat dhe thirrjet telefonike dhe një kartë microSD deri në 256GB për ruajtjen e të dhënave.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TL2702
Marka XIAOMI
Lloji i rrjetit 4G
Permasat (Gj x L x Th) 71.5 x 147.5 x 8.3
Pesha (g) 145
Madhesia e ekranit 5.45 Inch
Tipi i ekranit IPS LCD
Memorja 16 GB
RAM 2 GB
Karta e memories microSD deri 256GB
WLAN PO
Bluetooth PO
USB PO
Kamera 13 MP
Video [email protected]
Kamera dytesore 5 MP
Procesori QUAD-CORE
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 8.1
Radio PO
GPS PO
Bateria Standby JO
Bateria gjate bisedes JO
Ngjyra E zeze
SIM Dual sim
Bateria 3000 mAh
Garancia normale 12
Ean Code 7900000192831
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni