TELEFON PHILIPS D1201B/53

Garancia: 24 muaj
3.290 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

TELEFON PHILIPS D1201B/53
Marka Philips

Detaje

Kontrolli automatik i volumit

Kontrolli automatik i volumit korrigjon luhatjet e sinjalit audio që mund të shkaktohen nga distanca, fuqia e sinjalit ose lloji i telefonit. Amplifikimi i audios zvogëlohet për sinjale të forta dhe rritet për sinjalet e dobëta, kështu që mund të shijoni një bisedë të qetë pa ndryshim të volumit të zërit.

Shfaq ID-në e telefonuesit

Ndonjëherë është mirë të dini se kush është duke ju telefonuar para se të përgjigjeni. Shfaqja e ID-së së telefonuesit ju lejon të shihni se kush është në anën tjetër të linjës.

Rrezatimi dhe konsumi i ulët i energjisë

Telefonat Philips kursejnë energji dhe janë miqësorë me mjedisin.

Dizajn i përshtatshëm

Pjesa mbështjellëse e telefonit është ndërtuar nga një material special i cili shton rehati në përdorim dhe nuk rrëshket nga dora.

Përpunim dixhital i zërit

Tani ju mund të dëgjoni çdo fjalë me zë të lartë dhe të qartë. Asnjë bisedë nuk do të keqkuptohet më kurrë falë rregullimit të përgjigjes akustike.

Bëni telefonata nga çdo cep i dhomës

Instalimi i optimizuar i antenës siguron valë edhe në vendet ku lidhja pa kabllo është e vështirë. Tani mund të bëni telefonata kudo në shtëpinë tuaj dhe të vazhdoni të bisedoni pa probleme kur jeni duke ecur.

Mund te lexoni lehtësisht në ekranin e ndriçuar me madhësi 1.6”

Menu në gjuhë të ndryshme

Gëzoni konfigurimin, navigimin dhe kontrollin e thjeshtë me menunë intuitive të disponueshme në gjuhë të ndryshme.

Instalim i thjeshtë


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TL1807
Marka PHILIPS
Ekrani Monokromatik
Tipi i ziles Polifonike
Memorja e numrave 50
Identifikimi i thirrjeve PO
Opsioni SMS No
Sekretaria telefonike JO
Kohezgjatja e baterise (ore) 10
Ngjyra E zeze
Garancia normale 24
Ean Code 8712581712310

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni