TELEFON PHILIPS D2301/53

Garancia: 24 muaj
3.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

TELEFON PHILIPS D2301/53
Marka Philips

Detaje

Shfaq ID-në e telefonuesit

Ndonjëherë është mirë të dini se kush është duke ju telefonuar para se të përgjigjeni. Shfaqja e ID-së së telefonuesit ju lejon të shihni se kush është në anën tjetër të linjës.

Bisedoni pa e mbajtur telefonin në duar

Përdorni altoparlantin e integruar që ju lejon të flisni dhe dëgjoni gjatë një telefonate pa e mbajtur telefonin në veshin tuaj. Kjo është veçanërisht e dobishme nëse doni të bisedoni me dikë dhe njëkohësisht të bëni edhe një punë tjetër.

Bëni telefonata nga çdo cep i dhomës

Instalimi i optimizuar i antenës siguron valë edhe në vendet ku lidhja pa kabllo është e vështirë. Tani mund të bëni telefonata kudo në shtëpinë tuaj dhe të vazhdoni të bisedoni pa probleme kur jeni duke ecur.

Përpunim dixhital i zërit

Tani ju mund të dëgjoni çdo fjalë me zë të lartë dhe të qartë. Asnjë bisedë nuk do të keqkuptohet më kurrë falë rregullimit të përgjigjes akustike.

Telefonim i shpejtë

Butonat e programueshëm për telefonata të shpejta janë mënyra më e lehtë që të telefononi të dashurit tuaj. Me një prekje, nuk do të keni më nevojë të kërkoni numrat e telefonit. Ju mund të programoni deri në 2 butona për thirrjen e menjëhershme të personave që i telefononi më shpesh.

Modaliteti ECO+

Telefonat Philips kursejnë energji dhe janë miqësorë me mjedisin. Rrezatimi ulet deri në 95% kur është në karikim, ndërsa në modalitetin ECO+ eleminohet plotësisht.

Ruajtja e Privatësisë

Lista e zezë kufizon marrjen e thirrjeve nga numra të caktuar ose numra që fillojnë me shifra të caktuara të cilat ju nuk i dëshironi. Mund të bllokoni 4 grupe numrash. Çdo grup numrash mund të përbëhet nga 1 deri në 24 shifra. Kur ka një telefonatë hyrëse që fillon me një nga këto numra telefonata bllokohet.

Me modalitetin silent mode, mund të çaktivizoni meloditë për periudha të caktuara. Gjithashtu telefonatat nga numra të fshehur do të bllokohen.

Bisedoni deri në 16 orë me një karikim të vetëm


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TL2212
Marka PHILIPS
Ekrani 1.8 Inch
Tipi i ziles Polifonike
Memorja e numrave 50
Identifikimi i thirrjeve PO
Opsioni SMS JO
Sekretaria telefonike No
Kohezgjatja e baterise (ore) 16
Ngjyra E zeze
Garancia normale 24
Ean Code 4895185611143

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni