TELEFON PHILIPS D4501B/53

Garancia: 24 muaj
4.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

TELEFON PHILIPS D4501B/53
Marka Philips

Anëtarësohu

49 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Shfaq ID-në e telefonuesit

Ndonjëherë është mirë të dini se kush është duke ju telefonuar para se të përgjigjeni. Shfaqja e ID-së së telefonuesit ju lejon të shihni se kush është në anën tjetër të linjës.

Bisedoni pa e mbajtur telefonin në duar

Përdorni altoparlantin e integruar që ju lejon të flisni dhe dëgjoni gjatë një telefonate pa e mbajtur telefonin në veshin tuaj. Kjo është veçanërisht e dobishme nëse doni të bisedoni me dikë dhe njëkohësisht të bëni edhe një punë tjetër.

Rrezatimi dhe konsumi i ulët i energjisë

Telefonat Philips kursejnë energji dhe janë miqësorë me mjedisin.

Ndriçimi i tastierës për akses të shpejtë

Ndriçimi i lehtë jeshil i bën butonat të lexohen lehtësisht edhe gjatë natës.

Dy numra për një kontakt

Këto ditë shumica e njerëzve kanë disa numra kontakti. Lista e kontakteve e bën më të lehtë për ju të menaxhoni kontaktet tuaja të telefonit. Thjesht ruani dy numrat e telefonit në një nga tre kategoritë: Work, Mobile, Home.

Profilet MySound që përputhen me tingujt që ju dëshironi

MySound ju mundëson që të zgjidhni profilet që ju përshtaten:

• Clear - tinguj më të qartë.

• Soft - për tone më të lehta.

• Warm- ju jep përshtypjen e një bisede mikpritëse.

Ruajtja e Privatësisë

Lista e zezë kufizon marrjen e thirrjeve nga numra të caktuar ose numra që fillojnë me shifra të caktuara të cilat ju nuk i dëshironi. Mund të bllokoni 4 grupe numrash. Çdo grup numrash mund të përbëhet nga 1 deri në 24 shifra. Kur ka një telefonatë hyrëse që fillon me një nga këto numra telefonata bllokohet.

Me modalitetin silent mode, mund të çaktivizoni meloditë për periudha të caktuara. Gjithashtu telefonatat nga numra të fshehur do të bllokohen.

Bisedoni deri në 16 orë me një karikim të vetëm

Ekran LCD

Ekran me kontrast të lartë me shkronja të bardha në një sfond të zi, me diametër diagonal prej 4.6cm.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TL1962
Marka PHILIPS
Ekrani LCD
Tipi i ziles Polifonike
Memorja e numrave 50
Identifikimi i thirrjeve PO
Opsioni SMS JO
Sekretaria telefonike JO
Kohezgjatja e baterise (ore) No
Ngjyra E zeze
Garancia normale 24
Ean Code 4895185603636

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni