TELEFON PHILIPS D4501W/53

Garancia: 24 muaj
4.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

TELEFON PHILIPS D4501W/53
Marka Philips

Detaje

Shfaq ID-në e telefonuesit

Ndonjëherë është mirë të dini se kush është duke ju telefonuar para se të përgjigjeni. Shfaqja e ID-së së telefonuesit ju lejon të shihni se kush është në anën tjetër të linjës.

Bisedoni pa e mbajtur telefonin në duar

Përdorni altoparlantin e integruar që ju lejon të flisni dhe dëgjoni gjatë një telefonate pa e mbajtur telefonin në veshin tuaj. Kjo është veçanërisht e dobishme nëse doni të bisedoni me dikë dhe njëkohësisht të bëni edhe një punë tjetër.

Rrezatimi dhe konsumi i ulët i energjisë

Telefonat Philips kursejnë energji dhe janë miqësorë me mjedisin.

Ndriçimi i tastierës për akses të shpejtë

Ndriçimi i lehtë jeshil i bën butonat të lexohen lehtësisht edhe gjatë natës.

Dy numra për një kontakt

Këto ditë shumica e njerëzve kanë disa numra kontakti. Lista e kontakteve e bën më të lehtë për ju të menaxhoni kontaktet tuaja të telefonit. Thjesht ruani dy numrat e telefonit në një nga tre kategoritë: Work, Mobile, Home.

Profilet MySound që përputhen me tingujt që ju dëshironi

MySound ju mundëson që të zgjidhni profilet që ju përshtaten:

• Clear - tinguj më të qartë.

• Soft - për tone më të lehta.

• Warm- ju jep përshtypjen e një bisede mikpritëse.

Ruajtja e Privatësisë

Lista e zezë kufizon marrjen e thirrjeve nga numra të caktuar ose numra që fillojnë me shifra të caktuara të cilat ju nuk i dëshironi. Mund të bllokoni 4 grupe numrash. Çdo grup numrash mund të përbëhet nga 1 deri në 24 shifra. Kur ka një telefonatë hyrëse që fillon me një nga këto numra telefonata bllokohet.

Me modalitetin silent mode, mund të çaktivizoni meloditë për periudha të caktuara. Gjithashtu telefonatat nga numra të fshehur do të bllokohen.

Bisedoni deri në 16 orë me një karikim të vetëm

Teknologjia HQ-Sound

Teknologjia HQ-Sound siguron riprodhim të shkëlqyeshëm të zërit. Philips bazohet në përvojën e disa dekadave dhe inovacionet që ofrojnë produktet audio Hi-Fi dhe kufjet premium, që telefonat DECT të ofrojnë cilësi shkëlqyeshme të zërit. Përsa i përket përmirësimit të cilësisë së zërit, teknikët dhe arkitektët kanë menduar me të vërtetë për çdo gjë që nga komponentët me cilësi të lartë, përpunimi i sinjalit dixhital, testime të gjera dhe akordim. Tingujt që përfitoni janë shumë cilësorë dhe të natyrshëm.

Ekrani me kontrast të lartë grafik 1.8”


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TL2012
Marka PHILIPS
Ekrani 1.8 Inch
Tipi i ziles HQ-Sound
Memorja e numrave 50
Identifikimi i thirrjeve PO
Opsioni SMS JO
Sekretaria telefonike JO
Kohezgjatja e baterise (ore) 16
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 24
Ean Code 4895185605395

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni