Sale SAMSUNG GALAXY WATCH ACTIVE SILVER

SAMSUNG GALAXY WATCH ACTIVE SILVER

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 29.990 Lekë

Çmimi special 24.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

SAMSUNG GALAXY WATCH ACTIVE SILVER
Marka Samsung

Detaje

Galaxy Watch Active

Njihuni me gjeneratën e re të Galaxy Watch Active. Të gjitha orat e fitnesit regjistrojnë të dhëna. Watch Active është e veçantë pasi është një orë fitnesi që ju jep këshilla në mënyrë që të jeni gjithmonë një hap përpara.

Dizajn modern

Galaxy Watch Active vjen me një dizajn modern, ka peshë të lehtë dhe paraqet një shumëllojshmëri të rripave elegantë që janë të përshtatshëm për shumë raste.

Shkoni në ekstrem

“Daily Activity” ju lejon të arrini qëllimet tuaja të përditshme të stërvitjes. Galaxy Watch Active përdor sensorë të dedikuar të lëvizjes për të ndjekur automatikisht shtatë lloje aktivitetesh, duke ju lejuar të përqendroheni në kënaqësinë e stërvitjes tuaj.

Menaxhoni nivelin tuaj të stresit me siguri

Galaxy Watch Active jepet me një monitorues të rrahjeve të zemrës që do të dërgojë njoftime të menjëhershme kur zbulohet një nivel jonormal i rrahjeve të zemrës. Ai gjithashtu mund të zbulojë nivelet e stresit dhe mund të kryeni një seancë frymëmarrje që t’ju rikthejë ekuilibrin. Kontrolloni ndryshimin e stresit përpara dhe pas frymëmarrjes.

Kontrolloni shëndetin tuaj

E integruar me aplikacionin Samsung Health, Galaxy Watch Active është guru juaj personal i shëndetit. Shihni përmbledhjen e shëndetit tuaj në një çast në një ekran të vetëm dhe përdorni dhjetëra mjete që ju lejojnë të menaxhoni jo vetëm stërvitjen tuaj, por gjithashtu mirëqenien tuaj.

Mbani një jetë të ekuilibruar

Galaxy Watch Active kujdeset për ju gjatë natës pasi monitoron katër fazat tuaja të gjumit. Do të zgjoheni mëngjesin e ardhshëm me një përmbledhje të qartë sesa thellë fjetët.

I pershtatshem me Android & iOS

Galaxy Active Watch është i pajtueshëm me pajisjet e zgjedhura Android & iOS.

Paguani me një prekje

Me pajtueshmërinë Samsung Pay NFC, ju mund të bëni një pagesë nga dora juaj me vetëm një prekje.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AC2391
Marka SAMSUNG
Perdorimi Ore mates i aktivitetit fizik
Sistemi qe lidhet Android / Ios
Ngjyra Gri
Funksionet shtese GPS
Heart rate PO
Garancia normale 24
Ean Code No
Te tjera N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni