THARESE BOSCH WTM85251BY

Garancia: 24 muaj
94.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

THARESE BOSCH WTM85251BY
Marka Bosch

Anëtarësohu

949 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Sistemi sensitiv i tharjes

Sistemi sensitiv i tharjes, i bën rrobat tuaj të buta duke prodhuar ajër të ngrohtë nga të gjitha anët. Rezultati përfundimtar është rroba të thata dhe pa rrudha.

Funksioni AutoDry

Tharësja Bosch vjen me funksionin AutoDry i cili mund të thajë rrobat në një mënyrë të butë dhe në nivelin e dëshiruar të thatësisë. Sensorët e pajisjes masin vazhdimisht temperaturën dhe lagështinë e mbetur duke mbrojtur kështu rrobat tuaja nga temperaturat e larta dhe mbinxehjen.

Antivibration Side Wall: Stabilitet më i madh dhe dridhje më e dobët

Dizajni i ri i mureve anësore nuk është vetëm interesant pasi sistemi ofron më shumë stabilitet dhe zvogëlon dridhjet. Izolimi i përmirësuar gjithashtu rregullon nivelet e zhurmës duke bërë që tharëset Bosch të jenë shumë të qeta kur punojnë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun LV1033
Marka BOSCH
Kategoria THARESE
Lloji THARESE
Lloji i deres Hyrje nga perpara
Kapaciteti thares 8 Kg
Kapaciteti Lares No
Numri i xhirove te centrifugimit No
Numri i programeve te tharjes 15
Numri i programeve te larjes No
Nderrim i hapjes se deres No
Paneli i kontrollit Elektronik / Mekanik
Lloji i centrifuges No
Teknologji larje No
Klasa e energjise A++
Performanca ne tharje B
Performanca ne larje No
Permasat e deres Standarte
Kendi i hapjes se deres No
Lloji i rezistences No
Lloji i motorrit No
Menyra e tharjes se rrobave ME KONDESIM
Menyra e larjes se rrobave No
Niveli i zhurmes ne (dBa) 65
Ngjyra E bardhe
Ngjyra e deres E bardhe / zeze
Permasat neto(cm) 59.8 x 84.2 x 59.9
Garanci Shtese Komfort 4 - 9.990 (GA0016)
Garancia normale 24
Ean Code No
Gjeresia 59.8
Lartesia 84.2
Thellesia 59.9

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni