THITHESE LAGESHTIE ROWENTA DH4216F0

Garancia: 24 muaj
34.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

THITHESE LAGESHTIE ROWENTA DH4216F0
Marka Rowenta

Detaje

Kontrolli automatik i lagështisë për rehati dhe mbrojtje optimale

Tre cilesimet e nivelit të lagështisë ( 40%, 50% dhe 60% ) sigurojnë fikje automatike sapo të arrihet niveli i dëshiruar, në sajë të një higrometri të integruar që zbulon sasinë e lagështirës në dhomë.

Sistemi i filtrimit

Filtron pluhurin e pranishëm në ajër për të siguruar performancë optimale ajrosje dhe zgjat ciklin e jetës së pajisjes.

Performancë e qetë

Niveli i zhurmës që kjo thithëse lagështie prodhon varion nga 31 - 55 dB.

Niveli i dukshëm i ujit dhe drita automatike

Rezervuari transparent lejon monitorim të lehtë të nivelit të ujit, ndërkohë që funksioni i ndaljes automatike aktivizon dritën paralajmëruese kur rezervuari mbushet plotë.

Dizajn kompakt

Dizajn kompakt dhe dorezë e integruar për transport të lehtë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FI0074
FUQIA 265 W
MARKA ROWENTA
KAPACITETI 2.4 L
GARANCIA NORMALE 24
Ean Code No

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni