TV GRUNDIG LED 32VLE4720BN

Garancia: 24 muaj
25.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

TV GRUNDIG LED 32VLE4720BN
Marka Grunding

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Një zgjedhje e shkëlqyer

Televizorët Grundig Vision 4 janë një zgjedhje e shkëlqyer në çdo kuptim, qoftë si televizori i parë apo i dytë në shtëpi. Ndriçimi LED i ekranit garanton cilësi më të mirë të imazhit dhe një ekran me ngjyrë më të bukur.

Regjistrimi USB

Falë funksionit të regjistrimit USB, ju mund të regjistroni dhe të luani përmbajtjet televizive pa pasur nevojë për një regjistrues shtesë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TV3551
Marka GRUNDIG
Paneli LED
Permasa [inch] 32
Definicioni HD
Frekuenca [Hz] 400 PPR
Kontrasti I larte
Teknologjia 3D JO
Smart TV JO
Sistemi Operativ JO
DLNA JO
Wireless JO
Bluetooth JO
Audio 2 x 12 W
Marresi DVB-T2 / C / S2
Moduli CI+
HDMI / USB PO
Komponent No
Kompozit (AV) PO
Skart PO
Ethernet JO
Dalje Optikale PO
Konsumi Maksimal (Watt) 40
Konsumi Standby (Watt) 0.3
Stema ekologjike A
Permasat me mbajtese (GjxLxTh) (cm) 73.5 x 47.8 x 17.8
Permasat pa mbajtese (GjxLxTh) (cm) 73.5 x 44.3 x 8.9
Pesha me mbajtese (kg) 4.5
Pesha pa mbajtese (kg) No
Garanci Shtese Komfort 1 - 3.990 (GA0013)
Garancia normale 24
Ean Code 4013833023111
Sistemi THJESHTE

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni