Sale TV LG LED 32LJ500V

TV LG LED 32LJ500V

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 39.990 Lekë

Çmimi special 29.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

TV LG LED 32LJ500V
Marka Lg

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Pasurimi i ngjyrave me një gjallëri të pa krahasueshme

Televizori LG përmirëson ngjyrat me procese unike duke rregulluar hijet , shkëlqimin dhe duke e mbushur ekranin me ngjyra. Ngjyrat shfaqen me intensitet më të madh.

Full HD për krijimin e qartësisë dhe ngjyrës

Rezolucioni Full HD sjell ngjyra dhe detaje më të pasura me cilësi të lartë të imazhit dhe përvojë të kënaqshme shikimi.

Përmirëso një imazh duke përmirësuar rezolucionin

Teknologjia Rezolution LG Upscaler përmirëson dhe optimizon imazhet pa marrë parasysh cilësinë e imazhit.

Audio dhe video me cilësi të lartë vetëm me një kabllo HDMI

HDMI është një standart i lidhjes moderne që ofron një gamë të gjerë të sinjaleve audio dhe video në një kabllo të vetme që lidh televizorin LG Full HD me pajisje të tjera.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TV3467
Marka LG
Paneli LED
Permasa [inch] 32
Definicioni Full HD
Frekuenca [Hz] 200 PMI
Kontrasti No
Teknologjia 3D JO
Smart TV JO
Sistemi Operativ JO
DLNA JO
Wireless JO
Bluetooth JO
Audio 2 x 5 W (Dolby Digital)
Marresi DVB-T2 / C / S2
Moduli CI+
HDMI / USB PO
Komponent PO
Kompozit (AV) PO
Skart PO
Ethernet JO
Dalje Optikale JO
Konsumi Maksimal (Watt) 40
Konsumi Standby (Watt) 0.3
Stema ekologjike A
Permasat me mbajtese (GjxLxTh) (cm) 72.8 x 47.5 x 18.1
Permasat pa mbajtese (GjxLxTh) (cm) 72.8 x 43.6 x 7.8
Pesha me mbajtese (kg) 5
Pesha pa mbajtese (kg) 4.9
Garanci Shtese Komfort 1 - 3.990 (GA0013)
Garancia normale 24
Ean Code 8806084702456
Sistemi THJESHTE

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni