Sale TV LG LED 32LJ510U

TV LG LED 32LJ510U

Garancia: 48 muaj

Cmimi i rregullt: 29.990 Lekë

Çmimi special 24.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

TV LG LED 32LJ510U
Marka Lg

Detaje

Picture Mastering Engine

Përpunimi i avancuar i ngjyrave të imazhit, kontrastit dhe qartësisë prodhon imazhe të mprehta, të rafinuara vetëm për argëtimin tuaj.

Përmirëso çdo imazh me Resolution Upscaler

Shijoni çdo imazh me Resolution Upscaler, i cili rrit dhe optimizon imazhin pa marrë parasysh cilësinë e tij.

Virtual Surround Sound

Programi i cilësisë së lartë krijon një efekt rrethues tingujsh duke prodhuar kanale virtuale audio. Rrethoni shqisat tuaja me tinguj nga të gjitha këndet.

Lidhja me USB

Thjesht vendosni një USB ose hard disk të jashtëm që përmban video, foto dhe muzikë në portën USB për të luajtur dhe parë fotografi.

Lidhshmëria

Vendosni fishën dhe luani. Me porta hyrjeje të shumëfishta ju mund të lidhni kabllon HDMI ose USB dhe të argëtoheni nëpermjet, lojrave ose pajisjeve dixhitale në televizorin tuaj.

Lojërat e para instaluara

Lojërat e mundësuara, ofrojnë argëtim për të gjithë familjen. Zgjidhni ato që janë të duhurat për ju duke u lidhur me faqen e internetit LG dhe shtojini ato falas në televizorin tuaj.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TV3466
Marka LG
Paneli LED
Permasa [inch] 32
Definicioni HD
Frekuenca [Hz] 300 PMI
Kontrasti Jo
Teknologjia 3D JO
Smart TV JO
Sistemi Operativ JO
DLNA JO
Wireless JO
Bluetooth JO
Audio 2 x 3 W
Marresi DVB-T2 / C / S2
Moduli CI+
HDMI / USB PO
Komponent PO
Kompozit (AV) PO
Skart JO
Ethernet JO
Dalje Optikale PO
Konsumi Maksimal (Watt) JO
Konsumi Standby (Watt) 0.5
Stema ekologjike JO
Permasat me mbajtese (GjxLxTh) (cm) 73.9 x 47.2 x 16.8
Permasat pa mbajtese (GjxLxTh) (cm) 73.9 x 44.1 x 7.5
Pesha me mbajtese (kg) 4.9
Pesha pa mbajtese (kg) 4.85
Garanci Shtese Komfort 1 - 3.990 (GA0013)
Garancia normale 48
Ean Code 8806084206404
Sistemi THJESHTE

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni