TV LG LED 49LK5100PLA.AEE

Garancia: 24 muaj
59.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

TV LG LED 49LK5100PLA.AEE
Marka Lg

Anëtarësohu

599 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Rezolucioni Full HD

Shijoni argëtimin në detaje të mahnitshme. Me një rezolucion 5 herë më të mirë sesa ai standart, Full HD ju ofron qartësi dhe gjallëri të pabesueshme ngjyrash.

Dynamic Color Enhancer

Imazhe të avancuara që ofrojnë rritje të ngjyrës, kontrasteve dhe qartësisë të asaj që po shikoni. Arrini nivele më të larta të kualitetit të imazheve me një imazh dinamik dhe tërheqës.

Virtual Surround Sound

Më shumë kanale, tingull më i mirë. Software-i me kualtitet të lartë krijon një efekt rrethues tingulli, i cili prodhon kanale virtuale zëri. Rrethojini shqisat tuaja me tinguj relaksues dhe qetësues.

Argëtimi në shtëpi

Me një shumëllojshmëri inputesh HDMI ose USB ju mund të shijoni aktivitetet tuaja, lojërat apo pajisjet dixhitale nëpërmjet televizorit tuaj.

Dizajn modern

Dizajni i televizorit me linja të lëmuara dhe me një shkëlqim tërheqës, siguron një ndërtim premium dhe një prekje të një cilësie të lartë në çdo dhomë ndenjeje.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TV3677
Marka LG
Paneli LED
Permasa [inch] 49
Definicioni Full HD
Frekuenca [Hz] 50 Hz
Kontrasti Dynamic
Teknologjia 3D JO
Smart TV JO
Sistemi Operativ JO
DLNA JO
Wireless JO
Bluetooth JO
Audio 2 x 5 W
Marresi DVB-T2 / C / S2
Moduli CI+
HDMI / USB PO
Komponent PO
Kompozit (AV) PO
Skart JO
Ethernet PO
Dalje Optikale PO
Konsumi Maksimal (Watt) 44
Konsumi Standby (Watt) 0.5
Stema ekologjike A++
Permasat me mbajtese (GjxLxTh) (cm) 110.8 x 70.2 x 21.8
Permasat pa mbajtese (GjxLxTh) (cm) 110.8 x 65.7 x 7
Pesha me mbajtese (kg) 10.9
Pesha pa mbajtese (kg) 10.6
Garanci Shtese Komfort 2 - 5.990 (GA0014)
Garancia normale 24
Ean Code 8806098142972
Sistemi THJESHTE

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni