Sale TV LG LED 49SK8100PLA.AEE

TV LG LED 49SK8100PLA.AEE

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 119.990 Lekë

Çmimi special 89.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

TV LG LED 49SK8100PLA.AEE
Marka Lg

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Pamje të drejtpërdrejta 4K të gjalla dhe me ngjyra të errëta më të thella

Teknologjia IPS 4K Nano Cell lejon vendosjen e pikselave një nanometër larg, për nivele të përmirësuara të ngjyrës së zezë. Ky është një inovacion i vërtetë LED.

Nano-Cell™. Performancë preçize e ngjyrave

Inxhinieria e avancuar nano lejon vëllim të njëtrajtshëm të ngjyrave dhe cilësi të jashtëzakonshme të imazhit, madje edhe në këndet jashtë qendrës. Vendosja e pikselave është e saktë dhe e qëndrueshme.

Një imazh i gjallë nga çdo kënd

Televizori LG SUPER UHD shfaq ngjyra të sakta edhe në këndet jashtë qendrës. Mban ngjyrën e saktë dhe i lejon të gjithë të shijojnë pamjen madhështore pa marrë parasysh se ku ulen.

Procesori α7. Përpunimi i përmirësuar i imazhit

Përpunimi ekskluziv i LG TV ofron cilësi premium të imazhit në televizorin LED duke sjellë një përvojë më të qartë dhe më të kthjellët shikimi.

4K Cinema HDR, jep vizionin e regjisorit

4K Cinema HDR e LG jep vizionin e regjisorit duke mbështetur formatet më të shumta HDR. Gëzoni një eksperiencë të vërtetë kinematike në shtëpi me Dolby Vision™ dhe Advanced HDR nga Technicolor, si dhe HDR10 Pro dhe HLG Pro.

Dolby Atmos. Shijoni tinguj kinematik në shtëpi

Dolby Atmos ngre tingullin rrethues në lartësi të reja duke dhëne një tingull të fuqishëm dhe interesant. Shoqëruar me Dolby Vision kjo është përvoja e plotë e kinemasë në sallonin tuaj.

Dëgjoni. Mendoni. Përgjigjuni.

Falë përpunimit të gjuhës natyrale të televizorit, LG AI (Inteligjenca Artificiale), tani mund t'i aksesoni lehtësisht përmbajtjes dhe shërbimit televiziv pa kaluar nëpër hapa të komplikuara. AI dëgjon dhe mendon t'i përgjigjet kërkesave tuaja. Shikoni se si televizori LG AI ka ndryshuar mënyrën tuaj të shikimit të televizorit.

Ndrysho në Cinema Mode

Me një kërkesë të thjeshtë,televizori LG AI do të vendosë modalitetin Cinema gjatë kohës që shikoni TV. Përjetoni argëtimin më të mirë kinematik përmes Cinema Mode.

Më trego një video për stërvitje

Tashmë nuk shtypni më butona ose kërkoni videoklipet që dëshironi të shikoni, thjesht thoni atë që dëshironi të shikoni dhe televizori LG AI do ta gjejë atë për ju.

Luani në 4K HDR

LG SUPER UHD TV ju jep performancë të jashtëzakonshme të lojërave. Ai mbështet lojërat 4K HDR duke siguruar një imazh kinematik. Dolby Atmos krijon audio të fuqishme, për një eksperiencë të shkëlqyer.

Bota si galeria juaj

Shihni mrekullitë e botës me modalitetin e galerisë në LG Super UHD TV. Shijoni imazhe mahnitëse dhe vepra arti nga e gjithë bota në dhomën tuaj të ndenjes. Me një komandë zanore të thjeshtë ose me shtypjen e një butoni ju do të shihni dhe ndjeni bukurinë e pabesueshme të natyrës dhe artit.

Dizajn Super UHD. Elegancë dhe cilësi

Dizajn mahnitës me bezel minimal dhe material me cilësi të lartë që zbukurojnë çdo dhomë. Një dizajn elegant dhe modern televiziv.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TV3691
Marka LG
Paneli NANO CELL
Permasa [inch] 49
Definicioni 4k Ultra HD
Frekuenca [Hz] 200 TM
Kontrasti Dynamic
Teknologjia 3D JO
Smart TV PO
Sistemi Operativ Web OS 4.0
DLNA PO
Wireless PO (integruar)
Bluetooth PO
Audio 2 x 10 W (Dolby Atmos)
Marresi DVB-T2 / C / S2
Moduli CI+
HDMI / USB PO
Komponent PO
Kompozit (AV) PO
Skart JO
Ethernet PO
Dalje Optikale PO
Konsumi Maksimal (Watt) 93
Konsumi Standby (Watt) 0.5
Stema ekologjike A
Permasat me mbajtese (GjxLxTh) (cm) 110.2 x 71.7 x 24.8
Permasat pa mbajtese (GjxLxTh) (cm) 110.2 x 64.4 x 6.4
Pesha me mbajtese (kg) 14.5
Pesha pa mbajtese (kg) 13
Garanci Shtese Komfort 5 - 12.990 (GA0017)
Garancia normale 24
Ean Code 8806098225873
Sistemi SMART

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni