Sale TV SAMSUNG LED UE55NU7023KXXH

TV SAMSUNG LED UE55NU7023KXXH

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 79.990 Lekë

Çmimi special 69.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

TV SAMSUNG LED UE55NU7023KXXH
Marka Samsung

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Rezolucioni i vërtetë 4K UHD

Shikoni imazhe të qarta dhe të mprehta me 4K UHD TV që ka 4x më shumë piksela se FHD TV. Tani mund të shikoni edhe detajet më të vogla në çdo skenë.

HDR, shikoni më shumë detaje

Shikoni përmbajtje HDR me qartësi më të mirë dhe shprehje të detajuar ngjyrash. Samsung UHD TV ju jep detaje më të sakta në skena të ndriçuara dhe të errëta.

PurColor

Shikoni përmbajtjen tuaj të preferuar me ngjyra natyrale që i japin detajet të mprehta reale. Merrni një përvojë më të gjallë shikimi plot ngjyra.

UHD Dimming

Gëzoni ngjyra, mprehtësi dhe nivele kontrasti të optimizuara për shikimin tuaj. UHD Dimming ndan dhe përpunon ekranin në blloqe të vogla kështu që shihni detaje më të sakta.

Elegant dhe plot stil në hapësirën tuaj

I rafinuar për çdo detaj, dizajni i hollë dhe i lëmuar është i përsosur për çdo vendosje.

Guida Universale

Mos e humbni kohën duke u shqetësuar për atë që duhet të shihni më pas. Udhëzuesi Universal tregon jo vetëm programet dhe përmbajtjet popullore, por ju rekomandon përmbajtje në mënyrë specifike lidhur me preferencat tuaja të shikimit duke analizuar modelin tuaj të shikimit gjatë disa muajve të fundit.

Aplikacioni SmartThings, një aplikacion për të gjitha

Aplikacioni SmartThings gjithashtu ofron funksione të tilla si Udhëzuesi Universal, Telekomanda dhe Dashboard.

Steam Link

Luani lojra në ekranin e madh pa ndërprerje me grafikë dhe shpejtësi të lartë . Aplikacioni Steam Link ju mundëson të transmetoni lojërat tuaja Steam pa nevojën e përdorimit të një pajisje të posaçme konfigurimi për Lidhjen Steam.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TV3760
Marka SAMSUNG
Paneli LED
Permasa [inch] 55
Definicioni 4k Ultra HD
Frekuenca [Hz] 1300 PQI
Kontrasti Mega Contrast
Teknologjia 3D JO
Smart TV PO
Sistemi Operativ Tizen
DLNA PO
Wireless PO
Bluetooth JO
Audio 2 x 10 W
Marresi DVB-T2 / C
Moduli CI+
HDMI / USB PO
Komponent JO
Kompozit (AV) JO
Skart JO
Ethernet PO
Dalje Optikale PO
Konsumi Maksimal (Watt) 150
Konsumi Standby (Watt) 0.5
Stema ekologjike A
Permasat me mbajtese (GjxLxTh) (cm) 123.9 x 75.7 x 24.2
Permasat pa mbajtese (GjxLxTh) (cm) 123.9 x 71.4 x 5.9
Pesha me mbajtese (kg) 17.5
Pesha pa mbajtese (kg) 17.3
Garanci Shtese Komfort 3 - 7.990 (GA0015)
Garancia normale 24
Ean Code No
Sistemi SMART

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni