TV Video dhe Audio

 

Oggetti 1 a 16 di 490 totali

faqe
Faqe:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

ADAPTOR HDMI -HDMI MIC D HAMA

1.990 Lekë
ADAPTOR HDMI -HDMI MIC D HAMA Më shumë
Shikim i shpejtë

Powercube me Monitor

2.590 Lekë
Powercube me Monitor Më shumë
Shikim i shpejtë

ANTENE PHILIPS TV SDV5120/10

2.790 Lekë
ANTENE PHILIPS TV SDV5120/10 Më shumë
Shikim i shpejtë

ANTENE HAMA IND DVBT/T2 40DB

2.690 Lekë
ANTENE HAMA IND DVBT/T2 40DB Më shumë
Shikim i shpejtë

BLUETOOTH SPEAKER SONY SRSX11W

3.990 Lekë
BLUETOOTH SPEAKER SONY SRSX11W Më shumë
Shikim i shpejtë

PORTABLE SPEAKER SONY SRSX11P

3.990 Lekë
PORTABLE SPEAKER SONY SRSX11P Më shumë
Shikim i shpejtë
Në ofertë

BOKS BLUETOOTH JBL CHARGE 3 TE

Cmimi i rregullt: 24.990 Lekë

Çmimi special 18.990 Lekë

BOKS BLUETOOTH JBL CHARGE 3 TE Më shumë
Shikim i shpejtë
Në ofertë

BOKS BLUETOOTH JBL CHARGE 3 BL

Cmimi i rregullt: 24.990 Lekë

Çmimi special 18.990 Lekë

BOKS BLUETOOTH JBL CHARGE 3 BL Më shumë
Shikim i shpejtë

 

Oggetti 1 a 16 di 490 totali

faqe
Faqe:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5