ANTENE DIGITAL PHILIPS SDV5100

Garancia: muaj
1.497 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

ANTENE DIGITAL PHILIPS SDV5100
Marka Philips

Detaje

Përforconi sinjalin tuaj me amplifikim deri në 18 dB

Përforcimi deri në 18 dB fuqizon sinjalet e dobëta, duke zgjeruar zonën e marrjes së sinjalit dhe duke ju lejuar të merrni më shumë sinjale në një distancë më të madhe.

Dizajn kompakt

Dizajni kompakt i kësaj antene do të kombinohet lehtësisht me dekorimin tuaj në shtëpi.

Bazë e rregullueshme për stabilitet të shkëlqyeshëm

Baza e rregullueshme stabilizon pozicionin e antenës në mënyrë që të gëzoni më shumë zgjedhje pozicionimi.

Filtri i reduktimit të zhurmës

Filtër i reduktimit të zhurmës për të mbrojtur ndaj humbjes së sinjalit.

Antenë e kthyeshme për sinjal më të mirë

Antena ka një dizajn të thjeshtë dhe merr sinjale horizontale dhe vertikale transmetimi. Duke qenë se sinjalet mund të jenë të polarizuara horizontalisht ose vertikalisht, është e rëndësishme ta përshtasni për të dyja.

Kujdesi ndaj mjedisit

Ky produkt nuk përmban materiale PVC dhe BFR, gjë që ndihmon në mbrojtjen e mjedisit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AN0037
Marka PHILIPS
Rritja e sinjalit (dB) 18
Perdorimi TV / Radio / DTV
Frekuenca e punes 470 - 862 MHz
Ngjyra E zeze
Garancia normale No
Ean Code 8712581564155

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni