ANTENE DIGITAL PHILIPS SDV5225

Garancia: muaj
2.197 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

ANTENE DIGITAL PHILIPS SDV5225
Marka Philips

Detaje

Dizajn i sheshtë unik

Kjo antenë do të përshtatet lehtësisht me dekorin tuaj në shtëpi.

Përforconi sinjalin tuaj me amplifikim deri në 38 dB

Përforcimi deri në 38 dB fuqizon sinjalet e dobëta, duke zgjeruar zonën e marrjes së sinjalit dhe duke ju lejuar të merrni më shumë sinjale në një distancë më të madhe.

Filtri GSM parandalon interferencën nga rrjetet e telefonisë celulare

Kjo antenë është projektuar posaçërisht për të parandaluar ndonjë ndërhyrje të mundshme nga rrjetet e telefonisë celulare.

Filtrim i zhurmës

Filtrimi i zhurmave mbron nga humbja e sinjalit.

Rregullim për sinjal më të mirë

Ju lejon të përmirësoni lehtësisht zonën e marrjes së sinjalit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AN0040
Marka PHILIPS
Rritja e sinjalit (dB) 36
Perdorimi TV / Radio / DTV
Frekuenca e punes 47 - 862 MHz
Ngjyra E zeze
Garancia normale No
Ean Code 8712581564186

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni