ANTENE DIGITAL PHILIPS SDV6224

Garancia: muaj
2.797 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

ANTENE DIGITAL PHILIPS SDV6224
Marka Philips

Detaje

Dizajn i sheshtë unik

Kjo antenë do të përshtatet lehtësisht me dekorin tuaj në shtëpi.

Përforconi sinjalin tuaj me amplifikim deri në 42 dB

Përforcimi deri në 42 dB fuqizon sinjalet e dobëta, duke zgjeruar zonën e marrjes së sinjalit dhe duke ju lejuar të merrni më shumë sinjale në një distancë më të madhe.

Rregullim për sinjal më të mirë

Ju lejon të përmirësoni lehtësisht zonën e marrjes së sinjalit.

Filtrim superior i zhurmës

Filtrimi superior i zhurmave mbron nga humbja e sinjalit.

Filtri GSM parandalon interferencën nga rrjetet e telefonisë celulare

Kjo antenë është projektuar posaçërisht për të parandaluar ndonjë ndërhyrje të mundshme nga rrjetet e telefonisë celulare.

Montohet ne murë

Kjo ju lejon të poziciononi antenën tuaj në mënyrë të përshtatshme për të marrë sinjal me fuqi maksimale.

Kujdesi ndaj mjedisit

Ky produkt nuk përmban materiale PVC dhe BFR, gjë që ndihmon në mbrojtjen e mjedisit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AN0038
Marka PHILIPS
Rritja e sinjalit (dB) 40
Perdorimi TV / Radio / DTV
Frekuenca e punes 47 - 862 MHz
Ngjyra E zeze
Garancia normale No
Ean Code 8712581564230

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni