ANTENE DIGITAL PHILIPS SDV8622

Garancia: muaj
2.497 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

ANTENE DIGITAL PHILIPS SDV8622
Marka Philips

Detaje

Dizajn kompakt

Dizajni kompakt i kësaj antene lejon instalimin e lehtë në ambjente të brendshme ose të jashtme.

Përforconi sinjalin tuaj me amplifikim deri në 40 dB

Përforcimi deri në 40 dB fuqizon sinjalet e dobëta, duke zgjeruar zonën e marrjes së sinjalit dhe duke ju lejuar të merrni më shumë sinjale në një distancë më të madhe.

Opsione të ndryshme montimi

Për këtë antenë janë të disponueshme opsione të ndryshme montimi ( murë, kangjella etj.) për t'ju lejuar ta instaloni lehtë në shtëpi.

Qëndrueshmëri ndaj kushteve të ndryshme të motit

Materiale rezistente dhe sipërfaqe me ngjyrë që i përshtatet dekorit tuaj të brendshëm ose të jashtëm.

Filtrim superior i zhurmës

Filtrimi i zhurmave mbron nga humbja e sinjalit.

Kujdesi ndaj mjedisit

Ky produkt nuk përmban materiale PVC dhe BFR, gjë që ndihmon në mbrojtjen e mjedisit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AN0039
Marka PHILIPS
Rritja e sinjalit (dB) 18
Perdorimi TV / Radio / DTV
Frekuenca e punes 470 - 862 MHz
Ngjyra E bardhe
Garancia normale No
Ean Code 8712581564100

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni