ANTENE PHILIPS TV SDV5120/10

Garancia: muaj
2.790 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

ANTENE PHILIPS TV SDV5120/10
Marka Philips

Detaje

Rregullim për sinjal më të mirë

Ju lejon të përmirësoni lehtësisht gjerësinë e marrjes së sinjalit.

Përforconi sinjalin tuaj me amplifikim deri në 36 dB

Përforcimi deri në 36 dB forcon sinjalet e dobëta, duke zgjeruar zonën e marrjes së sinjalit dhe duke ju lejuar të merrni më shumë sinjal në distancë më të madhe.

Amplifikim i ulët i zhurmës

Ofron marrjen pa zhurmë e sinjalit HDTV.

Përshtatje për sinjal maksimal

Rrezja 330° dhe kthimi 120° lejon që elementi UHF të përshtatet për sinjal maksimal.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AN0033
Marka PHILIPS
Rritja e sinjalit (dB) 36
Perdorimi TV / Radio / DTV
Frekuenca e punes 47 - 862 MHz
Ngjyra E zeze
Garancia normale No
Ean Code 8712581564179

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni