PORTABLE SPEAKER HUAWEI MINI CM510

Garancia: 24 muaj
2.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

PORTABLE SPEAKER HUAWEI MINI CM510
Marka Huawei

Anëtarësohu

29 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Kompakt dhe i lehtë

Trupi kompakt dhe i lehtë me një kordon për transportueshmëri të lehtë kudo që të shkoni.

Volumë i lartë, bas i thellë

Merrni tinguj me volumë të lartë dhe bas të thellë falë altoparlantit me rreze të plotë 3W.

Merrni tinguj rrethues

Bashkoni lehtësisht dy altoparlantë së bashku për të krijuar një tingull të vërtetë stereo 360°.

Dizajn minimalist

Dizajn minimalist, me vetëm 1 buton dhe 1 tregues. Shikoni statusin në një shikim.

Merreni me vete kudo

Altoparlanti Huawei është rezistent ndaj ujit pasi ka marrë vlerësimin IPX4. Gëzoni muzikën tuaj edhe gjatë ecjes në ditë me shi ose kur jeni duke u larë në dush.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BX0910
Marka HUAWEI
Numri i bokseve 1 ( me Bluetooth )
Fuqia 3 W
Ngjyra E zeze
Garancia normale 24
Ean Code No

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni