PORTABLE SPEAKER PHILIPS BT25G

Garancia: 24 muaj
2.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

PORTABLE SPEAKER PHILIPS BT25G
Marka Philips

Detaje

Tinguj fantastik në duart tuaja

Jetojeni jetën me muzikë që transmetohet nga një atropolant kompakt, i rrumbullakët dhe i lehtë për t’u mbajtur me vete.

Dëgjoni muzikë wireless nëpërmjet Bluetooth

Bluetooth është një teknologji e komunikimit me valë të shkurtra që është e fuqishme dhe efikase. Teknologjia lejon lidhje të lehtë pa kabllo me iPod / iPhone / iPad ose pajisje të tjera Bluetooth, të tilla si smartphone, tableta apo laptopë. Kështu që mund të shijoni lehtësisht muzikën tuaj të preferuar, tingujt nga videot ose lojërat në këtë altoparlant fantastik.

Funksioni anti-clipping për muzikë të lartë dhe pa shtremberime

Anti-Clipping ju lejon të luani muzikë me më shumë volum dhe e mban atë cilësi të lartë, edhe kur bateria është e ulët. Ai suporton një gamë të sinjaleve hyrëse, nga 300mV në 1000mV dhe mban altoparlantët tuaj të sigurt nga dëmtimet. Ky funksion i integruar monitoron sinjalin muzikor ndërsa kalon përmes amplifikatorit dhe mban nivelet kulminante brenda rrezes së amplifikuesit, duke parandaluar shtrembërimin e audios.

Bateri e karikueshme për riprodhim muzikor kudo

Luani muzikë me volumë të lartë, në çdo kohë dhe kudo falë aftësisë portative të këtij altoparlanti. Bateria e karikueshme ju lejon të shijoni muzikën tuaj pa mundimin e kabllove dhe kërkimit të një prizë elektrike.

Portë Audio-in

Nëse doni të lidhni një MP3 apo një pajisje tjetër e cila nuk ka Bluetooth mund ta realizoni më së miri nëpërmjet portës Audio-in.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BX0830
Marka PHILIPS
Numri i bokseve 1 ( me Bluetooth )
Fuqia 2 W
Ngjyra Gri
Garancia normale 24
Ean Code 4895185615646

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni