Sale JBL CHARGE 3 BLACK

JBL CHARGE 3 BLACK

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 24.990 Lekë

Çmimi special 18.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

JBL CHARGE 3 BLACK
Marka Jbl

Detaje


Transmetimi i audios përmes Bluetooth

Mund të lidhni deri në tre smartphone ose tableta me këtë boks dhe të luani këngët tuaja të preferuara.

Bateri e fuqishme

Bateria e rikarikueshme Li-ion 6000mAH mundëson deri në 20 orë transmetim të muzikës dhe mund të karikojë smartphone-in dhe tabletin përmes lidhjes USB.

Telefonata të qarta

Kryeni telefonata të qarta në sajë të altoparlantit që eliminon zhurmat dhe përsëritjen e zërit.

Materiale cilësore

Materialet e forta cilësore dhe shtresa e jashtme prej gome lejojnë këtë pajisje të mbijetojë në të gjitha aventurat tuaja.

Rezistent ndaj ujit

Mos u shqetësoni më për shiun, lëngjet e ndryshme apo përdorimin në pishina dhe në plazh pasi boksi Charge 3 është rezistent ndaj ujit falë klasifikimit IPX7.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BX0785
Marka JBL
Numri i bokseve 1
Fuqia 20 W
Ngjyra E zeze
Garancia normale 12
Ean Code 6925281914188

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni