MP3 PHILIPS SA4RGA02KF/12

Garancia: 12 muaj
4.790 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

MP3 PHILIPS SA4RGA02KF/12
Marka Philips

Detaje

FullSound ™ për të sjellë muzikë cilësore

Teknologjia Inovative FullSound e Philips rikthen me besnikëri detajet e zërit në muzikën MP3, duke pasuruar dhe përmirësuar tingullin, kështu që ju mund të dëgjoni muzikë pa shtrëmbërime. Bazuar në algoritmin për përpunimin e audios, FullSound kombinon ekspertizën e famshme të Philips në riprodhimin e muzikës me fuqinë e procesorit të sinjalit të gjeneratës të fundit (DSP). Rezultati është bas më i plotë dhe më i thellë, rritje në cilësinë e zërit, qartësi të instrumenteve dhe detaje të pasura. Rizbuloni muzikën tuaj MP3 në një tingull të vërtetë që do të prekë shpirtin tuaj.

FM radio me 30 stacione për më shumë mundësi muzikore

Radio Digital FM ju ofron mundësinë për të shtuar në koleksionin tuaj muzikor në GoGear. Thjesht shkoni në stacionin që doni të dëgjoni. Mund të parazgjedhni deri në 30 stacione radioje dhe të shijoni programet tuaja të preferuara sa herë që të doni.

LikeMusic për këngë që tingëllojë mirë së bashku

LikeMusic ju lejon të përjetoni muzikën që ju pëlqen më së shumti me vetëm një klikim! Nuk ka nevojë të klasifikoni këngët në listën tuaj muzikore. LikeMusic është një algoritëm i patentuar nga Philips që analizon këngët në playlist-ën tuaj për të identifikuar karakteristika të ngjashme të muzikës. Këto karakteristika e ndihmojnë LikeMusic të krijojë lista muzikore të këngëve që tingëllojnë mirë së bashku. Thjesht zgjidhni një këngë që ju pëlqen, klikoni ikonën LikeMusic dhe një listë muzikore do të shfaqet menjëherë.

Karikim i shpejtë 6 minutësh për 1 orë muzikë

Thuaj lamtumirë zhgënjimit dhe udhëtimeve të mërzitshme, të heshtura dhe pa muzikë. Zgjidhja e mençur dhe e leverdisshme e Philips ju lejon të lidhni GoGEAR tuaj në PC ose karikuesin USB për vetëm 6 minuta dhe ju do të merrni 60 minuta muzikë! Karikimi i shpejtë funksionon duke u mbështetur në nivele shumë më të larta energjie për t'i dhënë baterisë tuaj fuqinë që i nevojitet.

Ndarja në dosje të organizuara

Dosje për të organizuar dhe parë skedarët e medias siç bëni në kompjuterin apo telefonin tuaj. Sapo të përzgjidhni dosjen, hapja e çdo skedari të mbështetur (dmth. muzikë, foto ose video) është shumë e lehtë.

Gëzoni deri në 15 orë muzikë


Detaje të produktit

Kodi i Neptun MP0521
Memorja (GB) 2
Port USB Me kabell
Ekrani LCD
Radio Po
MP3 PO
Video Jo
MPEG4 No
Foto No
WMA No
Koha e karikimit 6 min
Kohezgjatja e baterise 60 min
Regjistrim zeri No
Transferimi i te dhenave PO
Ngjyra E zeze
Garancia normale 12
Marka PHILIPS
Ean Code 8712581637224

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni