BLUETOOTH SPEAKER PHILIPS BT11

Garancia: 12 muaj
4.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

BLUETOOTH SPEAKER PHILIPS BT11
Marka Philips

Detaje

 

Dëgjoni muzikë wireless nëpërmjet Bluetooth

Bluetooth është një teknologji e komunikimit me valë të shkurtra që është e fuqishme dhe efikase. Teknologjia lejon lidhje të lehtë pa kabllo me iPod / iPhone / iPad ose pajisje të tjera Bluetooth, të tilla si smartphone, tableta apo laptopë. Kështu që mund të shijoni lehtësisht muzikën tuaj të preferuar, tingujt nga videot ose lojërat në këtë altoparlant fantastik.

Funksioni anti-clipping për muzikë të lartë dhe pa shtremberime

Anti-Clipping ju lejon të luani muzikë me më shumë volum dhe e mban atë cilësi të lartë, edhe kur bateria është e ulët. Ai suporton një gamë të sinjaleve hyrëse, nga 300mV në 1000mV dhe mban altoparlantët tuaj të sigurt nga dëmtimet. Ky funksion i integruar monitoron sinjalin muzikor ndërsa kalon përmes amplifikatorit dhe mban nivelet kulminante brenda rrezes së amplifikuesit, duke parandaluar shtrembërimin e audios.

Mikrofoni i integruar për telefonata pa përdorur duart

Me mikrofonin e tij të integruar, ky altoparlant shërben edhe për telefonata. Kur vjen një telefonatë, muzika vihet në pauzë dhe mund të flisni me anë të mikrofonit. Kryeni thirrje drejt një mjedisi zyre apo një mjedisi më të zhurmshem dhe në të dyja rastet cilësia do jetë perfekte.

Ideal për përdorim në natyrë

Dizajni i papërshkueshëm nga uji lejon pajisjen të përdoret në një mjedis të lagësht dhe në shi.

Merreni me vete kudo

Falë rripit të përbërë nga pëlhurë të thurur, pajisja është mjaft elegante për t'u përdorur si një aksesor mode.

Bateri e karikueshme për riprodhim muzikor kudo

Luani muzikë me volumë të lartë, në çdo kohë dhe kudo falë aftësisë portative të këtij altoparlanti. Bateria e karikueshme ju lejon të shijoni muzikën tuaj pa mundimin e kabllove dhe kërkimit të një prizë elektrike.

Portë Audio-in

Nëse doni të lidhni një MP3 apo një pajisje tjetër e cila nuk ka Bluetooth mund ta realizoni më së miri nëpërmjet portës Audio-in.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BX0786
Marka PHILIPS
Numri i bokseve 1
Fuqia 4 W
Ngjyra Gri
Garancia normale 12
Ean Code 4895185620084

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni