BLUETOOTH SPEAKER PHILIPS BTM2

Garancia: 24 muaj
19.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

BLUETOOTH SPEAKER PHILIPS BTM2
Marka Philips

Detaje

Luani muzikë përmes Bluetooth®

Transmetimi i zërit nëpërmjet Bluetooth® është gjithnjë e më i zakonshëm në sektorin e sistemeve audio, por shumica e këtyre sistemeve që lidhen Bluetooth® nuk lejojnë lidhjen e më shumë se një pajisje në një kohë. Lidhja me shumë pajisje ju lejon të lidhni deri në tre pajisje në të njëjtën kohë.

USB Direct për të luajtur muzikë MP3

Direct USB për të luajtur me lehtësi muzikë MP3. Me aftësinë e plotë të transferimit të skedarëve, mund të aksesoni lehtë më shumë muzikë dixhitale përmes USB-së të integruar.

Bass Reflex Speaker System për një bass të fuqishëm

Sistemi Bass Reflex Speaker sjell një eksperiencë ndryshe nëpërmjet sistemit të altoparlantëve. Rezultati është bas i thellë dhe i kontrolluar. Sistemi i përforcon tingujt e përgjithshëm të frekuencave të ulëta për të krijuar një dimension të ri dhe një bas të thellë.

Luani MP3

MP3 është një teknologji revolucionare me anë të së cilës skedarë të mëdhenj muzikor mund të bëhen deri në 10 herë më të vegjël pa prishur cilësinë e tyre audio. MP3 është bërë formati standard që përdoret në botë, duke lejuar transferim të shpejtë dhe të lehtë të skedarëve audio.

Kontroll dixhital i zërit

Kontrolli dixhital i zërit ju ofron zgjedhjen e disa modaliteteve të paracaktuara që mund t'i përdorni për të optimizuar frekuencat e caktuara muzikore. Secili modalitet përdor teknologjinë e barazimit grafik për të rregulluar automatikisht balancën e zërit dhe nxjerr në pah frekuencat më të rëndësishme të stilit muzikor të zgjedhur.

Portë Audio-in

Nëse doni të lidhni një MP3 apo një pajisje tjetër e cila nuk ka Bluetooth mund ta realizoni më së miri nëpërmjet portës hyrëse audio.

Përshtatet me hapësirën tuaj

Kombinimi perfekt i një dizajni të hollë dhe të gjithanshëm, sistemi juaj audio Philips është dizenjuar me mjeshtëri për t'u përshtatur në hapësirën tuaj.

Dizajni kompakt

Falë dizajnit kompakt ai përshtatet në çdo dhomë për shkak të ngjyrave dhe madhësisë që ka.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BX0836
Radio PO
Numri i bokseve 1
Fuqia dalese (Watt) 20
Numri i CD 1
Riprodhimi i CD CD-R / RW
Porte USB PO
Porte iPhone / iPod No
Hyrje AUX PO
MP3 PO
ID3 tag JO
Rregullimi i zerit (EQ) PO
Wireless Bluetooth PO
Rregullimi Bass / Treble Bass Reflex Speaker System
Ekrani LED
Permasat (Gj x L x Th) (mm) 465 x 233 x 107
Pesha (Kg) 2.3
Garancia normale 24
Marka PHILIPS
Ean Code 4895185606071
Garanci Shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni