Sale BOKS  BLUETOOTH HUAWEI AM08

BOKS BLUETOOTH HUAWEI AM08

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 2.990 Lekë

Çmimi special 2.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BOKS BLUETOOTH HUAWEI AM08
Marka Huawei

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Dizajn i shkëlqyeshëm

Dizajni bazohet në pamjen e bukur të një mjelme. Sipërfaqja e tij me shkëlqim e bën boksin Huawei orendinë më elegante në shtëpinë tuaj.

Ndriçim që pulson me ritmin e muzikës

Pajisja dhuron një ndriçim të mrekullueshëm që pulson me ritmin e muzikës tuaj.

Shpërndarje e tingullit 360°

Falë dizajnit të tij unik, tingujt shpërndahen në mënyrë të njëtrajtshme rreth boksit pa shtrembërime.

Teknologjia Bluetooth 4.0

Pajisja përmban teknologjinë Bluetooth 4.0 për lidhje optimale me pajisjet e tjera. Mund të lidhni dy pajisje me boksin në të njëjtën kohë.

Përdorim i lehtë

Pajisja përmban një mikrofon me definicion të lartë me teknologjinë e integruar të eleminimit të zhurmave, për cilësi të lartë dhe të qartë të thirrjeve. Mund të kryeni thirrje pa përdorur duart tuaj në zyrë, në makinë ose në shtëpi. Në pjesën e sipërme të boksit ka një panel me prekje që ju lejon të zgjidhni këngët dhe të rregulloni volumin.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BX0779
Marka HUAWEI
Numri i bokseve 1
Fuqia No
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 12
Ean Code 69101443199341

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni