Sale BOKS BLUETOOTH JBL CHARGE 3 BL

BOKS BLUETOOTH JBL CHARGE 3 BL

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 24.990 Lekë

Çmimi special 18.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

BOKS BLUETOOTH JBL CHARGE 3 BL
Marka Jbl

Detaje


Transmetimi i audios përmes Bluetooth

Mund të lidhni deri në tre smartphone ose tableta me këtë boks dhe të luani këngët tuaja të preferuara.

Bateri e fuqishme

Bateria e rikarikueshme Li-ion 6000mAH mundëson deri në 20 orë transmetim të muzikës dhe mund të karikojë smartphone-in dhe tabletin përmes lidhjes USB.

Telefonata të qarta

Kryeni telefonata të qarta në sajë të altoparlantit që eliminon zhurmat dhe përsëritjen e zërit.

Materiale cilësore

Materialet e forta cilësore dhe shtresa e jashtme prej gome lejojnë këtë pajisje të mbijetojë në të gjitha aventurat tuaja.

Rezistent ndaj ujit

Mos u shqetësoni më për shiun, lëngjet e ndryshme apo përdorimin në pishina dhe në plazh pasi boksi Charge 3 është rezistent ndaj ujit falë klasifikimit IPX7.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BX0716
Marka JBL
Numri i bokseve 1
Fuqia 20 W
Ngjyra Blu
Garancia normale 12
Ean Code 6925281914195

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni