Sale 4K-BLURAY PLAYER SONY UBPX800B

4K-BLURAY PLAYER SONY UBPX800B

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 39.990 Lekë

Çmimi special 29.997 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

4K-BLURAY PLAYER SONY UBPX800B
Marka Sony

Detaje

Zbuloni çdo detaj

Thellohuni më shumë në detaje më High Dynamic Range (HDR) e cila e kombinuar me qartësinë që sjell 4K arrin të nxjerrë në pah detaje me ndriçim, hije dhe ngjyra më të theksuara.

Të gjitha ngjyrat e natyrës

Tashmë keni mundësinë të shikoni rang më të gjerë ngjyrash në krahasim me ato që ofron sinjali i zakonshëm i televizorit. Kjo pajisje paraqet ngjyra të kuqe më të ndezura, blu më të thella dhe jeshile më të theksuara për t’i shndërruar pamjet në më realistike.

Tinguj që ju dërgojnë në dimensione të tjera

Dëgjoni gjithçka që nga kërcitjet më të vogla e deri te boritë e larta të makinave. Qartësia maksimale audio mundësohet nga teknologjitë lider të përpunimit të tingullit Dolby Atmos dhe DTS:X.

Teknologjia e audios Hi-Res

Kalimi i audios nga cilësia e formateve MP3 dhe CD në cilësinë High-Resolution Audio është aq mbreslënëse saqë ju do të jeni në gjendje të dëgjoni edhe çdo frymëmarrje.

Luani çdo gjë

Fuqia transmetuese e UBP-X800 shkon përtej disqeve Blu-ray 4K UHD. Ju mund të shikoni, dëgjoni pothuajse çdo gjë që dëshironi duke përfshirë videot më cilësinë më të lartë HD apo formatet audio të cilësisë Hi-Res.

Transmetim i shpejtë dhe i qëndrueshëm

Shijoni transmetimin e shpejtë dhe të qëndrueshëm nga një shumëlloshmëri shërbimesh. Falë teknologjisë MIMO lidhja wireless është më e fuqishme dhe e shpejtë duke bërë që videot tuaja 4K të shfaqen pa asnje problem.

Dëgjoni pa pengesën e kabllove

UBP-X800 suporton lidhje pa kabllo me kufjet tuaja të preferuara Bluetooth në mënyrë që të dëgjoni privatisht pa pengesën e kabllove.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DV0955
DVD-Video / DVD+/-R/RW + / + /+ / +
DivX / XviD / WMV / MP4 No
MP3 / WMA + / -
DivX HD / MKV / AVCHD No
Rritje rezolucioni 1080p Po deri ne 4K
DTS / DTS-HD / DTS-Master Audio + / + / -
Blu-Ray Disc PO suporton
Filma 3D PO
Internet PO
Memorje e integruar (MegaByte) JO
Kopjim CD muzike ne USB JO
DLNA No
Wireless PO
USB / Fole iPod PO
HDMI PO
Komponent JO
Kompozit CVBS JO
Skart JO
Dalje Audio Dixhitale/Analoge PO
Permasat (GjxLxTh) (cm) 43 x 5.4 x 27
Pesha (kg) 3.8
Ngjyra E zeze
Garancia normale 12
Marka SONY
Ean Code 458736042957

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni